Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csinálnál ha beejtenéd a...

Mit csinálnál ha beejtenéd a kocsikulcsot az utcán egy csatornába, ami az autó alatt van?

Figyelt kérdés

Leparkoltam, kiszálltam, bezártam a kocsit, majd kiesett a kezemből a kulcs, és beesett az autó alá. Kb fél centire a csatorna rács mellől vettem fel.

Eszembe jutott, mit csináltam volna ha beleesik és mivel a kocsi felette van, ki sem bírom szedni. Pótkulcs nem volt nálam.

Mit csináltatok volna ilyen esetben?


2021. máj. 22. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
amit mr bean
2021. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki lehet szedni, kiszedem, ha nem, akkor hazabuszozok a pótkulcsért és azzal használom.
2021. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez örök parám. soha nem állok meg úgy hogy esőlefolyó legyen az ajtó alatt. :D :D :D
2021. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

végső esetben hívsz valakit aki ezzel foglalkozik, kiszáll és felfeszíti neked az autót, elkérik a forgalmit és a személyit (vagy ha az sincs mert be van zárva, akkor lehet hívni rendőrt is, hogy felügyelje a mutatványt)

én már feszítettem fel saját magam is így, szerencsére az udvaron állt az autó így nem lett végül kellemetlen :D

viszont a mostani (új) gépemet nem lehet így felfeszíteni, mert nincs ablakkerete, az ajtót magát pedig nem lehet felfeszíteni

ezt csatornába esett kulcs esetében vagy odébb emeled az egészet, vagy betöröd

2021. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Felszedem az aknat es lekuldom az asszonytp
2021. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!