Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megilyednél, hogyha olyan...

Megilyednél, hogyha olyan levelet kapnál, amin nincs feladó?

Figyelt kérdés

2022. jan. 2. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.mi van benne? Nekem kb öt éve irogat.
2022. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szeretnék írni egy ismerősömnek. Ha ráírom a nevem, akkor lehet kidobnák mielőtt elér hozzá. Illetve nem szeretném azt se, hogy az én címemre visszajöjjön, ha nem sikerül a kézbesítés, mert itthon nem biztos, hogy örülnének, ha megtudnák, hogy írtam neki.
2022. jan. 2. 22:28
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Miért zaklatsz valakit?
2022. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehetne neki úgy írni, hogy csakis ő kapja meg?

Erre jó pl. az e-mail.

Vagy FB-oldalon ráírni.


De ha ragaszkodsz a postai levélhez, akkor a következőt tanácsolom. Beszéld meg egy barátoddal, hogy a segítségét szeretnéd kérni ebben az ügyben. Csak annyit kérsz, járuljon hozzá, hogy a borítékon az ő nevét-címét tüntesd föl. A levélben pedig természetesen magyarázd meg, miért más feladót írtál a borítékra. A barátod pedig, ha netán visszamenne hozzá a levél, értesítsen téged.

2022. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem e.mailt írsz vagy messenger üzenetet?
2022. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elmész, bedobod a postaládájába és kész...

Egyébként tényleg nem szép dolog zaklatni másokat

2022. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves Kettes!


Nem a zaklatás lenne a célom, hanem bocsánatot szeretnék kérni tőle. A postai levélben van egy régies pátoszos gesztus, ami egy emailben, vagy Facebook üzenetben nincs meg. Szeretném, ha látszódna, hogy energiát fektetek bele. Viszont lehet, hogy tényleg zaklatásnak venné, ezért kellene kitalálnom, hogyan tudom finoman csinálni.


Kedves hármas!



Talán lenne barátom, aki belemegy ebbe, de nem így szeretném csinálni. Lehet, hogy felvállalok egy kis kockázatot. És ráírom magam feladónak.



Ha egy megyei jogú város portáján adok fel egy levelet, és a cím ugyanabban a megyei jogú városban van, akkor kis eséllyel téved el a levél?

2022. jan. 2. 22:40
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Miertxtevedne el egy level ha jó címet írsz ra??


Ausztraliaba is lehet küldeni, nem vész el...😁

2022. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én attól ijednék meg, ha az ijed szó ly-nal lenne írva a levelbn. 😂😂😂
2022. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a cím (utca, házszám) normálisan megtalálható, valamint (társasház esetében) a levélszekrényre ki van írva a neve, vagy legalábbis a vezetéknévből egyértelmű, melyikbe kell dobni, akkor biztosan célba ér a levél.
2022. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!