Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudtok ajánlani jó kommunikáci...

Tudtok ajánlani jó kommunikációval kapcsolatos könyveket, amikbe főkép technikák vannak?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nemrégiben ismertem meg egy srácot, hobbiként videózik, mostanában nagy divat ez a fiataloknál. Nem régiben találkoztam is vele de elég rövid ideig futottunk össze mert sietett. És facebokon mondta jelöljem be nyugodtan mert vissza jelöl. Egyébként egy ötletemet osztottam meg vele úgy sikerült találkoznunk. De próbáltam beszélni vele facebookon de általában annyiból áll a beszélgetésünk, hogy én kérdezek és ő válaszol. Tudom sok ismerőse van, és barátokból is akad bőven neki, de viszont úgy érzem valamennyire jó fejnek tarthat mert lájvok alatt is a kommentjeimre elég hosszasan kifejti illetve reagálni is szokott rájuk. A találkozás után is írtam neki kb egy nappal hogy nagyon király volt vele találkozni ő is írta hogy jó volt utána meg egy héttel megint egy ötlettel kapcsolatban írtam neki és arra azt mondta, hogy tetszik neki, de néha nem tudom, eldönteni hogy tényleg valóban így is gondolja vagy csak jófejűségből írja vagy csak mert tudja hogy ezt akarom hallani. És ezen szeretnék változtatni, hogy ne csak annyiból álljon a beszélgetésünk, hogy megosztom az ötleteimet és arra ő reagál vagy kérdezek tőle és akkor ő meg válaszol, hanem jókat akarok dumálni vele, akarom, hogy megizzom bennem és akár még barátok is lehessünk vagy haverok. Másoknak olyan könnyen megy ez azt látom nekem meg elég nehezen

2017. dec. 7. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem az első,hogy ne akard ilyen görcsösen ezt!

Ezen kívül, én úgy látom,hogy te inkább rajongója vagy ennek a videósnak,mint barátja. Te írsz, te kérdezel, ami azt jelenti, hogy nem annyira érdekli - legalábbis egyelőre -, hogy veled mi van, és ki is vagy te?


Könyvet azért ajánlok: Iván Somló: Eladás felsőfokon (antikváriuban csak) - önmagam eladásáról is szól én sokat tanultam belőle ilyen téren.

A sakál és a zsiráf tánca (vagy valami hasonló a címe),

A szavak ablakok és falak

2017. dec. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!