Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van-e itt olyan ember, akinek...

Van-e itt olyan ember, akinek ha megmondom a keresztnevem és küldök magamról egy-két átlagos képet, azok alapján megtalál-e valami közösségi platformon? Ilyen nyomozó féle

Figyelt kérdés

2022. jan. 3. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem bonyolult dolog. Senkinek ne küldözz semmit. Pláne, hogy nem az a célod pajtás.
2022. jan. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nyomozó. De volt már olyan, hogy ennyi alapján találtam meg lányt. Sőt olyan is volt, hogy a keresztnevét tudtam, meg hogy melyik városban lakik.
2022. jan. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Hát figyelj, barátnőmnek megtetszett egy fiú a vidámparkba és csak azt hallotta, hogy a nevén szólítják meg sunyiban csinált róla képet. Tudta kihez kellett fordulni, 1 éjszaka alatt megtaláltam, pedig messzebb lakott. :D Szóval lehetséges
2022. jan. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze, ha tetszik valaki úgy könnyű ;D

Velem is volt már hasonló

2022. jan. 3. 01:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan kép ami kint van valamelyik közösségi platformon, túl sok infós tudás se kell hozzá, google kép alapú keresés másodpercek alatt kidob. Ha nem olyan a kép, akkor nehezebb, de nem lehetetlen.
2022. jan. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha az embernek egy kicsit is komolyabb tapasztalata van ilyen téren, az akár azt is kideríti, hogy mely koordináták alatt tartózkodsz, így nemcsak a városod fogja ismerni hanem azt is tudja majd, hogy mely szegletében vagy épp.
2022. jan. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A siker nagymértékben függ attól, hogy az illető mennyire aktív a közösségi oldalakon. Pár fénykép és email, vagy válasz a FB-n, és még az is kideríthető, hogy milyen színűt sz4rtál ma reggel.

Ha nem használod a netet egyáltalán, és mobiltelefonod sim-kártyája is naponta cserélődik (és van vagy 10 sim kártyád cserélgetni), akkor azért nehezebb.

2022. jan. 3. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!