Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy átlagos nap...

Hogyan zajlik egy átlagos nap bv intézetben??

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérlek csak olyan írjon választ aki volt/ismerőse családtagja mondta neki stb!

Köszönöm!!



2021. okt. 16. 03:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Mindenre kíváncsi vagyok! Mit jelent pl az hogy ki hányas fokozatban van stb stb koszonom
2021. okt. 16. 03:43
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Ugyan olyan mint a katonasag, csak nincs reggeli torna es nem mehetsz haza eltavozasra. Meg persze rosszabb a kaja.
2021. okt. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Napi rutin? Nem tudom aktualis-e meg hiszen en a 80-as evekben laktam ott egy darabig, de akkoriban ugy volt:


Reggeli ebreszto utan reggeli es korlet takaritas ... utana menni kell dolgozni ... ebed a munkahelyen ... ebed utan vissza a korletre es a fokozattol fuggoen (foghaz-borton-fegyhaz) szabadfoglalkozas van ... lehet menni konyvtarba, de lehet iskolaba is jarni ... utana letszam ellenorzes, furdes es vacsora ... vacsora utan nem sokkal zaras es kesobb villanyoltas (takarodo). Nem nagy etvasz ... ez van minden hetkoznap.


Hetvegen, hogy ne unatkozzanak az eliteltek ... korlet nagytakaritas, amikor az egesz hazat puccba kell vagni ... vagy seta van az udvaron, hogy friss levegot is szivhasson a rab.


Igy telnek-mulnak az evek.

2021. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!