Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A történet rendkívül gyerekes, és szánalmas. Tisztában vagyok vele.

22 éves lány vagyok.

Tehát a következő történt: Volt egy srác, akivel kb féléven keresztül beszélgettem, találkoztunk is, majd kiment külföldre dolgozni. Ezek után azt hajtogatta nekem, hogy mi innentől együtt vagyunk(semmi nem történt köztünk), többször a tudtára adtam, hogy nem vagyunk együtt, nem vagyunk egy pár, hiszen van közöttünk több ezer km, és alig találkoztunk, alig ismerjük egymást. Ennek ellenére ő továbbra is hajtogatta, hogy mi már pedig együtt vagyunk, és ő el fog venni feleségül, meg ilyenek. Mondtam, hogy ő nagyon nagy tévedésekben él. Erre elkezdte, hogy én biztos azért nem akarok tőle kapcsolatot, mert én itthon össze-vissza kefélek(közel egy éve nem volt senkim, de nem baj), meg rohadjak meg, meg írt ezektől durvább dolgokat is. Elborult az agyam. Kiosztottam, és letiltottam. Ezek után ràírt azokra az emberekre, akikkel én jóban vagyok, elküldte nekik azt a képernyőfotót amin én kiosztottam őt, meg elkezdett hazudozni mindenfélét. Például a legjobb barátnőmnek is elküldte a teljes beszélgetésünket, amiben én elküldtem melegebb éghajlatra, meg elkezdett neki hazudozni, hogy én kibeszélem őt(nem tettem ilyet). Barátnőm nekem állt, hogy én mi az, hogy kibeszélem őt, mutatta hogy ez a nyomorék írt neki, és azóta nem áll velem szóba.

Inkább egy elmebetegnek hisz, akivel soha életében nem beszélt, mint nekem akit ismer közel egy évtizede.

A szemétláda srác 24 éves, és ilyen szinten tart, hogy monitor mögé bújva csinálja a balhét nekem.

Fogalmam sincs kinek és miket írogathatott még. Lehet a munkatàrsaimnak is írt, vagy küldött szerkesztett képernyőfotókat. Nem tudom.

Mit tudok tenni? Hogy béküljek ki a barátnőmmel, vagy esetleg a többi emberrel, akiket hazugságokkal ellenem hergelt ez az "ember"? Vagy már menthetetlen az egész? Most csak ezért kötözzek el, vagy mi legyen?

Sajnos a kérdés 100%-osan komoly, és életemben nem voltam még ilyen helyzetben. Rohadt gyerekes az egész sztori, és emiatt külön szégyellem magam, hogy 22 évesen ilyen idióta dolgokkal kell foglalkoznom munka, és iskola mellett.

Csak normális válaszokat várok! Köszönöm!


2022. jan. 3. 18:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Komolyan írom, hogy már a messzebb költözés lehetősége is felmerült, mert ezek után az egész város köpködni fog engem...
2022. jan. 3. 18:08
 2/7 anonim ***** válasza:

Hu, ez eleg gaz sztori. A baratnod is annyit er, ha neki hisz inkabb. De jol ertem, volt olyan, amikor a sracnak irtal a baratnodrol es ezt kuldte el neki? En lehet, hogy irnek a kozelebbi ismeroseimnek, hogy ez van, ne foglalkozzanak vele, ha esetleg megkeresi oket.

Az viszont jobban aggasztana, hogy ne adj isten bekattan a srac es ha hazajon (nem tudom ez a lehetoseg fenn all e), akkor elkezd tenylegesen zaklatni.

2022. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En elebe mennek a dolgoknak, s munkahelyen rakerdeznek, h kapott-e vki vmit. S ha igen, akkor elmondanam, h sikeresen belefutottam egy elmebetegbe ismerkedes kozben.

Amit meg tehetsz, h te is csinalsz egy screenshootot s elkuldod az anyukajanak, h ezt muveli a kisfia, allitson rajta.

2022. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2, a srácot küldtem el melegebb éghajlatra, és arról küldte el a barátnőmnek a screenshotot, hogy én mit írtam neki, miután a srác már engem elhordott kb mindennek (csak nyilván az a része nincs lefotózva), plusz ezek mellé elkezdett a barátnőmnek hazudni, hogy én őt kibeszélem, miközben nem tettem ilyet. A barátnőm most meg nem áll velem szóba, szerintem küldött neki szerkesztett, hamis képernyőfotókat is, meg hasonlókat, mert ebből én már mindent kinézek. Próbáltam a barátnőmnek észt adni, hogy ne higgyen neki, mert ez egy elmebeteg, de nem ír vissza, nem érem el, nem veszi fel a telefont, meg semmi. Szerintem beszélnek, és én vagyok a téma most, hogy, mekkora egy szar vagyok...Nem tudom még kiknek, mit küldött és miket hazudott, de ha ez végig megy a városon itt nekem helyem nem lesz, és ettől nagyon félek...
2022. jan. 3. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd és/vagy töröld az összes platformon, ne vedd fel ha hív, ne válaszolj sms-re, mailre, semmire.

Ha nem hagy békén ezek után se és elfajul akkor csinálj belőle rendőrségi ügyet. (Pár anyázós-gyalázkodós üzenet még nem számít ennek, csak ha konkrétan megfenyeget, hogy bántalmazni fog.)


A barátaid meg kb ennyit érnek ha egy ismeretlen össze tud ugrasztani...

2022. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, sztem a varossal ne foglalkozz. Minden csoda harom napig tart, majd talalnak mas csamcsognivalot maguknak. Aki meg normalis, az ugyis ir neked, hogy tudsz e rola vagy mi a franc ez egyaltalan. Vagyis en forditott esetben ezt csinalnam.
2022. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megvolt, letiltottam mindenhol.

6, igazad van! Én is ezt csinálnám! Ha nekem jönne hasonló üzenet, én azonnal fotóznàm, és küldeném annak a személynek, akit el akarnak nekem hordani, majd tiltanàm az idegent. Nem folynék bele a dologba.

5, igen. Rájöttem én is most, hogy ennyit érnek sajnos.

2022. jan. 3. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!