Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tegyek valamit ebben a helyzet...

Tegyek valamit ebben a helyzetben, érdemes lenne?

Figyelt kérdés

Van egy csaj ismerősöm akivel évek óta ismerjük egymást

Az egész csodaszépen kezdődött. Egy régi barátom által sikerült megismernem és az egész olyan volt mintha szerelem lett volna első látásra (vagyis hihetetlen) aztán volt köztünk egy két csók (anno) és én elkezdtem reménykedni hogy ebből még lehet valami. Majd ezután lel lettem oltva hogy én csak a barátja (fiú barátja) friend zone-ba ítéltetett vagyok

Azóta történtek olyan dolgok hogy inkább nem mondom el mert túl hosszú lenne

Kb. Egy éve összejött egy faszival akivel azt mondja nagyon jól érzi magát (de közben én támogattam mint legjobb barátja) egyszer kétszer benéztem hozzá a munkahelyére és teljesen normális volt velem egyik alkalommal még minden szavakat is félreértette (pl. Hogy beteszem a kólát a hűtőbe) ugye khm... Beteszem

A lényeg hogy lett volna egy közös napunk ami csak a miénk lett volna erre már előző nap elején elkezdett variálni hogy lehet hogy őt behívják majd akkor (mondom ez nagyon jó) így hát úgy voltam vele hogy ennyi elég volt

Annyit kértem tőle hogy hívjon fel és mentsük azt ami menthető de erre jött a válasz "barátommal vagyok"

Bekattantam és mondtam neki hogy hagyjuk egymást ha ennyit sem képes megtenni értem amikor én minden szavára ugrottam

Azóta letiltottam fb-n. Egyszer hívott azóta mondván hogy menjek el a melóhelyére ha tudok délelőtt de nem tettem mert tettem rá

Azóta sem keresett főleg hogy illuminált állapotomban az egyik kolleganőmnek (akit utál) megadtam a számát

Felhívta de nem tudott vele beszélni mert a "párja" akkor is vele volt

Nem tudom érdemes lenne e valamit tenni

Frappánsan bocsánatot kérni vagy csak hagyni egyszerűen

Tudom összecsapott a sztori de röviden akartam leírni (így is hosszú lett)



2018. nov. 14. 00:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Hagyd! Soha nem értettem egyesek miért mennek még bele a barátságba, miután a másik visszautasította őket. Csak magadat kínoztad egész eddig, ha egy csaj nem tekint férfiként valakire, akkor soha nem is fog.

Kezdj el ismerkedni új lányokkal, és ha valaki a friendzoneba rak hagyd ott, az az ő baja.

2018. nov. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!