Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tegyek valamit, vagy inkább...

Tegyek valamit, vagy inkább maradjak csendben, mert csak saját magam hoznám még kellemetlenebb helyzetbe?

Figyelt kérdés

Van egy férfi "osztálytársam" (OKJ képzést csinálunk, kettős jogállású tanulók vagyunk egy 30 fős csoportban), aki mindenkinek óvodás módon beszól, piszkál, szekál, kibeszél és gúnyt űz a társaiból, mással lealacsonyító, olykor becsületsértő módon viselkedik.

Ezeket már megszoktuk tőle, igazából próbál róla az csoport nem tudomást venni.


A minap történt, hogy egy berendezést szereltem össze, és kb 45 fokban előre dőlve (munkaruhában, nem miniszoknyában..), mindkét kezemet használva csináltam a feladatom.

A helyiségben többen jelen voltak, közvetlenül mellettem egy másik lány volt, ő adta az eszközöket a kezembe, segített a bütykölésben.

A fent említett férfi pedig mögém osont, a fenekemre csapott, erősen megszorította a derekamat, az ágyakát pedig erőteljesen kétszer a fenekemnek ütötte, szexuális pozíciót és aktust imitálva.

Mivel mindkét kezemmel a berendezést tartottam, esélyem sem volt hátrafordulni és ellökni magamtól.

Mikor befejezte a "viccet", nevetve kiszaladt a helyiségből.

100 hang közül is megismerem a vihogását, ezer százalék, hogy ő volt. Sőt, ezt a másik lány is végignézte, ő is meg tudja erősíteni.csak annyira meglepődött és annyira gyorsan történt, hogy semmit sem tudott reagálni. Később, mikor már hátra tudtam fordulni a berendezéstől, már csak a hátát láttam, amint kiszalad.


Ez szexuális zaklatás?

Mindenki utálja ezt a hülye fickót, igazából senkinek se hiányozna, ha kirúgnák.

Jeleztem az oktatásvezetőnek a történteket, azt mondta, hétfőn beszélni fog a sráccal.

Elég ennyit tennem? Mi lesz, ha legközelebb is megcsinálja valaki mással esetleg?

Feljelenteni nem akarom azért, de bőven jó volna, ha eltakarodna a csoportból...


25\N


2021. nov. 19. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Majd az oktatásvezető beszél vele, és meglátod mi lesz. Ellenben ha teged továbbra sem hagy vagy elkezd fenyegetni, próbáld meg leállítani.


A többiek mit szóltak?

2021. nov. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A másik lányon kívül senki sem látta szerintem, mindenki a saját munkájával volt éppen elfoglalva.
2021. nov. 19. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De gondolom mondtad nekik. Vagy nem került szóba?

Minden esetre várd meg, míg beszél vele az oktató. Viszont "csak" ennyiért nem fogják kitenni (sajnos), de nyugodtan megmondhatod neki, ha mégegyszer hozzád ér, nem csak az ujjait fogod ripityára törni.

2021. nov. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%

Valószinűleg túl kihivóan szereltél, fogd vissza magad. :))

Nem a zaklatás a lényeg, hanem hogy a manus elmebeteg, de minimum jelentős személyiség zavara van. Ha kezelhető állapotban van tehát nem aggressziv elmebeteg, akkor el kell küldeni a fenébe, le kell állítani. Ha meg veszélyes, akkor jelezni kell az intézményben a problémát.

2021. nov. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kantáros szerelőgatyában biztos nagyon kihívó voltam xD


(A privátra is itt válaszolok: nem cigány volt.. szőke, kék szemű alja egyed.)


Végül 1 hétbe telt, illetve a tanárok között is feljebb kellett lépnem, mert hétfőn semmi változás nem történt. Így már átrakták a srácot egy másik csoportba. Néhány foglalkozáson még egy helyen vagyunk, de már csak néha lehet vele összefutni szerencsére. Már az arcabol is visszavett, egész nap kussban van. Úgy látszik valamelyik lányos mesteroktató apuka jól elbeszélgetett vele ;)

2021. nov. 25. 20:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!