Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a pszichiáterre?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok és szorongok, sajnos a mindennapjaimra is hatással van, az állapotom rosszabbodik, már sírógörccsel megyek itthonról dolgozni. Szeretnék változtatni, összeszedni magam, de sajnos egy szakemberrel régebben rossz tapasztalatom volt, így nem merek elmenni.
2022. jan. 3. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy barát,rokon aki elkísérne?
2022. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felhivod idopontot kersz es elmesz
2022. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérsz házi orvostól beutalót pshciiátriára és be fekszel 1-2 hétre! Elmondod mi bajod és segítenek! Addig jár táppénz! Van mindennap vizit és beállitanak gyógyszert a szorongásra meg adnak kedély javító gyógyszert hogy jobb kedved legyen jobb közérzeted! Írj rám ha érdekel nem rég voltam Bent!
2022. jan. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van barát aki elkísérjen, bár szerintem ott a váróban még cikibb, mit gondolnak ott mégis, hogy nem tudok egyedül megjelenni. Meg az is baj, hogy beülök az orvoshoz és mikor beszélni kell magamról, a gondjaimról teljesen leblokkolok.
2022. jan. 7. 13:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha valaki elkísér.semmit nem gondolnak a városban, mindenkinek van elég baja. A jó orvos meg segít, hogy elengedd magad. Én bármikor voltam pszichiáternel vagy pszichológusnal, mindegyik kedves volt és barátságos.
2022. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Régen nekem is volt egy nagyon kedves szakemberem, meg is gyógyított, évekig jól voltam, de új városba költöztem és amióta covid van meg stresszes a munkahelyem visszatért.
2022. jan. 7. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Hová költöztel? Hátha tudok ajánlani valakit.
2022. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Budapest.
2022. jan. 7. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!