Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az szégyenletes,...

Szerintetek az szégyenletes, ha egy férfi paprikaspray-t hord magánál?

Figyelt kérdés
Nyilván önvédelmi okokból. De ugye általában nők használják.

2022. jan. 4. 14:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
97%

Olyan szar lehet férfinak lenni komolyan, ilyen kis apró dolgokból is mint, hogy paprikasprayt hord maganal amivel egyébként semmi baj kedves kérdező, faszmeregetes megy, hogy ez nem férfias stb

Amúgy kicsit vicces, hogy ezekben merik nehanyan a ferfiassagot 😃

2022. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
6%
De hat a kerdezo kerdezte, hogy szegyenletes-e ... hitvanyoknak nem szegyenletes, ferfiak csak mosolyognak az ilyen teman :)
2022. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
13%
ha ez tesz ferfiva akkor van egy rossz hírem 😃
2022. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
Bikacsök is jó fegyver
2022. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfi nem csak erős,de nem is ébreszti fel az alvó oroszlánt.

Hlység és bátorság közt van egy kis különbség.

Egy halott férfi nem jó férfi.

Inkább élek tovább,minthogy a bizonygatásomba haljak bele.

Szégyenletes az,ha nem is próbálkozik megvédeni magát,és társait.

És az is,ha nem tanulja meg,hogy hogyan-miként lehet.

Ez a mai világban is szükséges készség,régen azért nem mindenhol volt kamera tehát régen más volt a statisztika,stb.

És régen sem csak ettől függött! Ezzel nem azt akartam mondani,hogy régen több/kevesebb volt,de lényegesen máshogy történtek esetek.

2022. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szégyen legálisan védekezni a bünöző ellen.
2022. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy kell szegyellni. Eleg kevesen vannak olyan kondiban, rendelkeznek olyan reflexekkel es rutinnal, hogy mindig es minden körülmenyek között le tudjanak zuzni akar 2 v több kötekedő agresszív barmot.

Magaból a kerdesfelvetesből kicsit ugy tűnik, hogy van némi önbizalomhiany kérdező. Kezdj valamit a fizikumoddal es akkor ha már érzed a hatasát sokkal kevesbbé fog erdekelni, hogy ki mit gondolhat rolad ha mar mondjuk stabilan nyomsz fekve 100 kiloval, vagy leversz 50 fekvőt egyben komolyabb gond nelkül. Persze ettől meg ugyanúgy le fog nyomni 1 olyan sutyerak, aki kb minden nap ugy megy ki az utcara, h adj egy cigit tesó es 10-ből egyet majd jól megver, főleg ha nem is egyedül van, de csökken az esely, hogy teged talal meg, es ha megis akkor sokkal jobb pozícióból nyitsz, mintha csak a gazspray all a rendelkezésedre.

2022. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer exemmel elmentünk futni éjjel (én vagyok a nő, nálam volt ilyesmi), megtámadott minket két őrizetlen kutya, lefújtam őket, elkotródtak. Azóta van neki is egy, mert akkor rájött, hogy hasznos cucc.

Én boxolok hobbi szinten 11 éve, meg tudtam védeni magam, mikor egyszer késő éjjel az utcán hazafelé rámtámadtak. Ennek ellenére hordok magamnál cuccokat (sprayt, meg az egyik válaszoló által említett illegális viperát), mert attól, hogy meg tudom magam ökölharcban védeni, miért is kellene fegyvertelenül mászkálnom egy valószínűleg késsel felfegyvezett támadó ellen? Ez paliknál sem gáz, sőt. A többség nem tud verekedni, legyen egy eszköz a kezében, amivel megvédheti magát. Ettől még inkább férfi lesz, hogy meg tudja védeni magát, meg a szeretteit. Nem muszály harcolni, lehet lefújni a támadót (szélirányra azért figyelni), és elszaladni. Elég szomorú, hogy 2022-ban erre szükség lehet, de ha szükség van rá, legyen nálatok valami, amit fegyverként tudtok használni (egy toll, vagy egy borosüveg is megteszi, pajzsnak meg jó a magatok elé tartott táska).

2022. okt. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!