Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak, Milyen dolgok történt...

Férfiak, Milyen dolgok történtek veletek nőkkel ami szégyenletes?

Figyelt kérdés

Kapcsolatba akivel összejöttetek milyen elbotránkoztató dolgok voltak amin kicsit elgondolkodtatok, elbizonytalanodást váltott ki abból amit mesélt, csinált, tett ?

De nem csak akivel összejöttetek, lehet randi, ismerkedés, mi az amiről azt gondoltátok magatokba hogy szánalmas ?


2016. ápr. 9. 15:58
 1/3 Blade Bone ***** válasza:
92%
A legdurvább mindig is ugyanaz volt, hülyének néztek annak ellenére, hogy több botrányos hazugságaikra is fénytderítettem.. Szánalmas volt mindezt megélni, látni ahogy erkölcstelenül viselkednek és ahogy a szemembe hazudtak.. Majd ha ez még nem lett volna elég, még képesek voltak előttem megjátszani is magukat, mondván hogy milyen kelendők, hogy bárkit megkaphatnak.. Ekkor tiszta szívből képes lettem volna leköpni őket, mert olyannyira undorítóak voltak és lehet, hogy ők nagy sztárnak hitték magukat, de a szememben, csak ócska lotyóvá váltak.
2016. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Egyszer találkoztam egy csajjal,társkeresős dolog volt,tehát nem csak szexről szólt volna.Tök átlagos nő volt,nem egy nagy szépség.Mikor találkoztunk,láttam az arcán a teljes kiábrándultságot,volt rajtam(akkor még)pár kiló fölösleg.Mindenféle terelő dumát kitalált,és csak kényszerből volt velem aznap.

Amúgy semmi extra dologra nem emlékszem,hogy lett volna ilyen értelemben nőkkel.

2016. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Ja,mégis eszembe jutott egy:)

A csaj volt melótársam volt,ő vett fel csetre,írogatott,meg küldött fehérneműs képeket.Ő kezdte,hogy találkozzunk.Mondtam ok,legyen.Elmentem a megbeszélt helyre,de nem volt ott,vártam rá 3/4 órát.Otthon látom fent van cseten.Kérdőre vontam,erre írja,hogy nem tudott ott lenni,mert a nagyijára kellett vigyáznia.Mondom nem érdekel mit csináltál,tudod a számom,miért nem hívtál fel/írtál?

Utána nem is cseteltem vele.

2016. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!