Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, ha úgy nézek ki mint egy...

Gáz, ha úgy nézek ki mint egy kisfiú, és én még örülök is neki?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, voltam már kilencven kg is, akkor olyan tokám volt hogy csak na😂

Most, 68 kg vagyok, utoljára hetedikesen voltam ennyi, és most kb úgy is nézek ki mint amilyen akkor voltam.

Mikor dagi voltam, akkor sokkal másképp viselkedtek velem az emberek, volt hpgy csókolommal köszönt nekem a tőllem nem sokkal fiatalabb is.

Mostanában, ha nem borotválom le a szakmunkásbajszot, akkor huszonévesnek néznek, ha levágom, akkor meg mindenki úgy kezel mint egy kisfiút... Hivatalos helyen letegeznek, kissrácnak neveznek. Ppl volt hogy tőlem nem sokkal idősebbek 24-25 évesek öcsinek hívtak.

Egyébként nekem ez tetszik, jobb mint mikor 30 évesnek néztek.

Ppicit olyan kisfiú testem van, se izmos nem vagyok, se puhány meg dagi. Én szeretnék örökre ilyen maradni. Van más is így, normális ez, hogy én nem vágyok kockahasra meg nagy bicepszre?



2022. jan. 5. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális?
2022. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól van ez így. Örülj neki, hogy van egy egészséges önbizalmad.
2022. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanilyen vagyok, mint te csak 32 évesen. De ha nem tudják a koromat 18-20 évesnek mondanak, mert tini a testalkatom és arcom is tini, fiatal. De én nagyon örülök neki, mert lélekben is annyinak érzem magam, nem mint a valódi korom. Imádom a meséket, a Micimackót, a legegyszerűbb gyerekjátékokat is, életvidám vagyok, gondolkodásom se a földön jár. Én így szeretem magamat. :)
2022. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló vagyok. A tavaly egy öregtata azt mondta,hogy a 20éveseknek mint neked most nagyon nehéz. Akkor 34 voltam.

Gyorsan szakálat nővesztettem és azóta meg is van.

Így már szükebb intervallumban néznek fiatalabbnak a koromnál.


Nem feltétlenül érzem rossznak,sőt van, hogy előnyös a kisfius báj de én szeretek koromnak megfelelőbben kinézni.


Ha neked tetszik a dolog és ugyérzed, hogy jó akkor élj vele.

2022. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szintén elmondhatom magamról.

Bár hozzá kell tennem,hogy én nem is érzem magam annyinak mint amennyi vagyok. Ezt a multkor a munkatársammal ki is elemeztem aki hasonló adottságokkal rendelkezik (aztán lehajol és látszik a hajlott férfikor átka) és arra jutottunk hogy ez annak is betudható,hogy nem úgy élünk mint ahogy gyerekként elképzeltük az életünket 30on túl.


Azaz fiatalnak nézünkki, fiatalnak érezzük magunkat,és fiatalosan élünk vagyis:fiatalok vagyunk. 30+évesen is,2 gyerekkel.


Örülj neki,hamar elmegy 10év és te is 30 leszel.

2022. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nah, mai párbeszéd:

Egyik ismerősöm:

-Kocsival jöttél?

Számomra ismeretlen személy:

-Ó, hát még kisfiú...

Erre én:

-Igen, ott parkolok nem messze a sarkon.

Nemrég lett levágatva a hajam, lehet ott rontottak el valamit😂

2022. jan. 7. 10:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is megvan ez, csak én 23 éves vagyok. A szomszéd 6 éves is kisfiúnak szólít, meg azt kérdezik hány éves vagyok és meglepődnek mikor megmondom, hogy 23.

Szerintem ez nem probléma feltétlenül.

2022. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!