Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vettem észre, hogy...

Csak én vettem észre, hogy ezen az oldalon szinte mindig (az esetek 99%-ában) a kislányok a neveletlenek?

Figyelt kérdés
Elég furcsa egy kérdés, de kíváncsi vagyok, hogy ki hogy látja és, hogy mi a véleménye erről.

2019. okt. 7. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Kapásból 3 férfit tudok mondani, akik visszaeső trollkodók itt és hírből ismeri őket az aktívabb felhasználók rétege.

Marha rosszul látod.

2019. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Ezt most nem teljesen értem. Nem férfiakról meg nőkről beszéltem.
2019. okt. 7. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Oh, bocs. Most nézem.


Viszont ha a családi kapcsolatokba dobod eleve a kérdésed, lehet jobban jársz.

2019. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1 Amúgy szerintem félreértesz. Nem arra gondoltam, hogy kislányok trollkodnak ezen az oldalon. Arra gondoltam, hogy több ilyen "Az én kislányom ilyen neveletlen" meg "Az én húgom olyan neveletlen" kérdést találni az oldalon, mint kisfiút.
2019. okt. 7. 20:58
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 Na akkor így már nincsenek félreértések.


Amúgy tudom, nem ide kellett volna tennem inkább.

2019. okt. 7. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Valahol vicces a kérdés annak fényében, hogy megint a munkaügyis, bombanős, munka és nőgyűlölő teszi fel a napi kérdését mint az esetek 99%-ban... :D
2019. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Valahol vicces hogy ha valaki meg meri említeni hogy a gyengébbik nem se tökéletes egyesek rögtön nőgyűlöletet emlegetnek...
2019. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6-7 Titeket sem értelek. Semmi nőgyűleletről nincs itt most szó.
2019. okt. 7. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!