Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az ember párt talál, akkor...

Ha az ember párt talál, akkor jobban szarik a környezetére?

Figyelt kérdés
Tapasztalom magam körül, hogy amint párja lesz valakinek, rögtön szarik a világra. De most nem arról beszélek, hogy kevesebb időt tölt a barátaival, hanem arról, hogy lecsökkennek a szociális képességei, tesz magasból a társadalmi felelősségvállalásra, és unott fapofával jár az utcákon.
2022. jan. 5. 23:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
75%
Összemosol dolgokat. Az tényleg sajnálatos, ha valaki a társadalmi felelősségvállalás vagy a barátai problémái iránt válik közönyössé... de valahol érthető, főleg a kapcsolat elején. Az viszont, hogy lerázza magáról a pihentagyú vicceidet teljesen rendben van (ok, lhettt volna kedvesebben). kevesebb ideje van, és azt nem ilyenekre akarja elverni, hanem minőségi időt tölt pl a párjával. Készülj fel: most vagy később, vele vagy mással, de a gyerekvállalás ugyanilyen vízválasztó lesz majd. Aki komoly kapcsolatban és/vagy gyerekkel is ugyanúgy él, mint előtte, az nem elég érett hozzá. Ez van. Ez az élet rendje - az emberek jelentős többségénél.
2022. jan. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
74%
Burkolt irigységet érzek. Hogy jön össze a társadalmi felelősségvállalás, a szociális skillek csökkenése és az állandó unott fapofa azzal, hogy nem úgy reagálta le a hülyeségedet, ahogy te azt vártad és miért lesz ettől "elkényelmesedett senkiházi"? :D Igen, változik az ember ha párja lesz és érthető módon ő, illetve majd később a családja lesz számára a prioritás, de ez nem jelenti feltétlenül azt, hogy megváltozik a barátaihoz való viszonyulása. Mondjuk ha ennyi miatt így nyilatkozol róla, akkor lehet nem is veszít sokat azzal, ha nem foglalkozik veled.
2022. jan. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
68%
A hiba az ön készülékében keresendő. A vicceid lehet, hogy ténylegesen egy óvodás szintjén vannak. Persze lehet igazad van, és totál elcsavarta a fejét a csaj, ilyennel is találkoztam. De akkor meg rosszul válogatod meg a barátaidat. Ismerek mindkét táborból embereket, olyanokat is akiket nem befolyásolt ilyen módon a párkapcsolat, meg olyanokat is akik nem láttak semmit a rózsaszín ködtől. De mivel azt mondod, hogy MINDENKI ilyen, szerintem ott valami más baj van, és nem a víz a hülye, hogy a kacsa nem tud úszni.
2022. jan. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
80%
Nem, én előtte is szartam mindenkire, csak akkor még az orrom alá tudták dörgölni a nyomorékok, hogy "ezért nincs senkid".
2022. jan. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonymousreview60 ***** válasza:
56%

"Voltam nyáron közösségi szemétszedésen és ott beszélgetés közben kiderült, hogy csaknem mindegyikük egyedülálló volt. Kérdésem: Attól hogy valakinek családja van, máris igazolva van erkölcsileg, hogy miért tölt kevesebb időt a társadalmi felelősségvállalásra?" Nincs igazolva, csak - mivel boldogabbá teszi a párjával való időtöltés itt és ott, mint a szemétszedés vele vagy nélküle - kevesebb lehetősége marad akár a párjával akár egyedül ilyen programra menni. Nagyobb lesz a valószínűsége, hogy 3 ilyen programból egyre sem tud elmenni, míg korábban kettő-háromra is.

A viccre korábban reagált, mert a kapcsolatra való igényét részben ilyen emberközi izékkel elégítette ki. Most viszont van a párja, így ilyenekre már nem jut energiája vagy nincs rá szüksége.

2022. jan. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonymousreview60 ***** válasza:
16%
Szerintem a szemétszedés nem jó megoldás. Én rejtett kamerával venném fel a környéket, és a vétkeseken pokrócozást hajtanék végre vagy ilyesmi, mert így hamarabb tanulna a társadalom vétkes része.
2022. jan. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező hülye vagy és írigy is.

Most az a bajod hogy barátod felnőtt meg komolyodott és a gyerekes kommentedre felnőtt mondom csak annyit válaszolt hogy te beteg vagy .

2022. jan. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
45%

Az emberek azért jótékonykodnak és vesznek részt társadalmi munkákban, mert jól érzik magukat tőle. Növeli az elégedettségét.

Friss kapcsolatban más növeli az elégedettségét.

Egyébként sok családos ember jótékonykodik. De tény, hogy munka után nekem ott vannak a gyerekek, és ha van egy kis szabadidőm akkor elmegyek sportolni nem pedig ételt osztani.

2022. jan. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
57%
"szarik"?????
2022. jan. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
71%

Fura kapcsolataitok lehetnek, ha ilyem termeszetes, hogy mogorvák lesztek mellette es annyira minden idot egyutt kell tolteni, hogy egy 5 mp es rragalas elveszi. De csak a támogató, a flegma nem


Bar nekem ez se flegma eppenseggel,hanem poénos...

2022. jan. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!