Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szorongok?

Miért szorongok?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van velem, de ahogy beköszöntött 2022 úgy köszöntött be vele együtt a szorongás is. Az elmúlt 5 napban végig frusztrált voltam, negatív gondolatok gyötörtek a jövővel kapcsolatban, hasonlítgattam magam másokhoz és minden ilyen szépség. Ráadásul azzal gyötröm magam, hogy más nem ilyen béna, hogy ilyen dolgok nyomasszák, meg másnak könnyebb stb. 2021-ben minden okés volt, nem történt semmi év végén sem, de januárban, mintha az akkori nyugalmat elvágták volna. Mit csináljak, hogy szabaduljak meg ettől az egésztől??? Napközben is vannak depresszív gondolataim, de általában estére erősödik fel (például most is emiatt nem tudok aludni, mert konstans agyalok).

2022. jan. 6. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg, akarsz beszélni róla? :)
2022. jan. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szorongok évek óta, ha gondolod írj rám :D
2022. jan. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
Nem értem, pedig örülnöd kellene mert Magyarország előre megy nem hátra és szja-t sem kell fizetned, sőt még vissza is fizetik a tavalyit. Migránsok sem jönnek hogy elvegyék a munkád és megerőszakolják asszonyod. És nem lesznek nemátalakító műtétek sem az ovis gyerekeiden. Van gáz, nem kell gyertyafénynél melegedned. Nem értem mi a baj.
2022. jan. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyertyafény? Jól hangzik.
2022. jan. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem menj el önkénteskedni valami hajléktalanokat segítőkhöz, egyből 1-1) hasznosnak érzed magad, tehát nő az önbecsülésed,

2) rájössz, hogy vannak nálad ezerszer rosszabb helyzetben lévő emberek, nem érdemes hasonlítgatni magadat másokhoz.

2022. jan. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont így vagyok plane h most ér véget a szabadságom és ismét mehetek vissza németbe ahol tök egyedül leszek újra... azon is gyötrödök h az utolso napjaimat valahogy értelmesen/tartalmasan eltöltsem de hát ez se sikerül. Minden egyre csak roszabb :(

F/28

2022. jan. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, bár nekem évről évre lefele gurul van az életem a lejtőn és ettől az évtől egy nagy rúgás volt az első dolog, amit kaptam.
2022. jan. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!