Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért remegek, izzadok, és...

Miért remegek, izzadok, és szorongok a közelében?😕

Figyelt kérdés

Tetszik egy idősebb fiú aki már huszonéves és ha közelében vagyok akkor annyira ideges vagyok valamiért, és nagyon zavar ez hogy ilyen vagyok.. Félek hogy valamit elrontok vagy ilyenek...Hogy győzzem le ezt az érzést?


L



2021. szept. 16. 06:54
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Szia nálam is ez van szóról szóra! Csak én srác vagyok és egy fiatalabb lány közelében.

Szerintem ezt hívják kémiának.

2021. szept. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Ezt inkább önbizalomhiánynak hívják.
2021. szept. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
#1: 😂
2021. szept. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Én is így érzek egy idősebb kollégám közelében.

Lehet önbizalomhiany+erős vonzódás.

2021. szept. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Nyugi, legyőzhető. Suliban még én is ilyen voltam, ma meg már a pasik könyörögnek, hogy nézzek rájuk.

Mit ronthatnál el? Ő is csak ember, viszont a fiatal fiúk még elég gyerekesek, éretlenek tudnak lenni, tehát nem feltétlenül kell arra számítanod, hogy fel fog rád figyelni ok nélkül. Légy kedves, mosolygós, laza, beszélgess vele és lehetőleg tanuld meg elrejteni, hogy oda vagy érte 😅

Önbizalomnövelésnek állj neki mindenképp, ha nincs kedved olvasni youtubeon találsz sok videot, hajrá 😊

2021. szept. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Nekem van önbizalmam, persze nem túl erős, de azért hiszek magamba egy egészséges szinten.


Nekem is van ilyen ember az életemben, pedig évek óta ismerem, mégis a mai napig ezt érzem a közelében. Szinte ájulás közelében vagyok, pláne, hogy ő szeret engem szivatgatni is.

2021. szept. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem tudom hogyan fogalmazzam meg magam de szerintem félsz. Félsz a véleményétől. Vagy akár attól hogy valamit elrontanál.
2021. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szokott érdekelmi, de most itt miért van mindenki lepontozva? Senki nem írt hülyeségeket...
2021. szept. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!