Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik logikus magyarázata...

Létezik logikus magyarázata arra, hogy az EuroJackpot –ot miért szinte midig Németország és Finnországban nyerik?

Figyelt kérdés

Azt értem hogy Mo. on miért kevésbé népszerű: (drága, 1:95 millióhoz az esély a fődíjra, itt a magyar 3 lottó, stb..)

Ezen felül ami még érdekes hogy ugyan olyan géppel húzzák az EJ.-ot mint a Szerbeknél, ahol volt az az ismert csalás. Kerestem angolul is , németül is „nyerteseket” de nem találtam senkit.



#lottó #lottó csalás #euro jackpot csalás #lottó átverés
2022. jan. 6. 11:35
 1/9 kerekesbelaocsibacsi ***** válasza:
87%
Én arra tudok gondolni, így a csalást nem figyelemben véve, hogy ott százalékosan többen játszák. Míg nálunk szerintem a többség a “magyar” lottót rakja meg, addig ott a nagyobb többség az EJ-ot
2022. jan. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Németországban még talán meg is érteném, lakossága 80 millió. De Finnország 5,5 milliós lakosságával eléggé elgondolkodtat.


[link]

2022. jan. 6. 15:36
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem a lakosság létszámától függ.

Azt nézd meg melyik országban mennyi szelvényt adtak be és abból mennyien nyertek.

2 euró egy játék. Ez németországban nem sok, de nálunk már igen.

2022. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

" kevésbé népszerű"?

Már 2015-ben közel 16 milliárd forintos bevétele volt csak ebből a Szerencsejáték Zrt - nek és azóta ez a szám folyamatosan nő! Ezek nyilvános adatok, tehát a mostani 20 mrd fölöttire nem mondanám semmiség és nem költ rá a magyar...

2022. jan. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Péter Ypsilon válasza:
46%
Magyarországon nem is olyan régen,nagy gyakorisággal egy leányfalui lottozóban adták fel nyertes szelvényeket. Biztosan véletlen volt. Még az is , hogy az Ötöslottón max 4es, a hatoson max 5ös, skandinávon max 6os találat van hetekig, hónapokig. A legnagyobb átbaszás az irányított "szerencsejáték".
2023. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Magyarországon nem is olyan régen,nagy gyakorisággal egy leányfalui lottozóban adták fel nyertes szelvényeket."

Forrás?

Vagy csak urban legend?

Amúgy nincs abban semmi különös, hogy hetekig nincs telitalálat

Ez minden országban így van, nem csak nálunk.

2023. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Péter Ypsilon válasza:

2023. 45. hét skandináv lottó


november 8. (szerda)


14,17,20,29,32,34,35


11,20,21,22,23,24,34


Ha valaki elhiszi, hogy ez a számsor véletlen akkor itt már nincs mit tenni.

nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valszeg rendkívül népszerű az országban az Eurojackpot. Amúgy Finnország a világ legtöbbet szerencsejátékozó országai között van.


[link]

nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7

Miért ne lehetne véletlen?

Miért kell minden mögé öszeesküvést behaluzni?

nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!