Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek is tetszenek a finn,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is tetszenek a finn, svéd, norvég, és a szép osztrák és német lányok?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek mert álltalában kedvesebb és mosolygósabbak, mint a magyar lányok. Ma már itthon eléggé kezdenek p*ostisan viselkedni a lányok (nem bántásnak mondtam, hanem akiket én láttam eléggé csúnyán beszélnek és kezdenek a fiúkra úgy tekinteni mint egy játékra és eléggé bunkók) (akinek nem inge ne vegye magára). Nagyon tetszenek mert sok kösztük a szőke és a kék szemű, meg nagyon de nagyon szépek. Szépek nagyon. Multok láttam egy finn lányt és nagyon szép volt, szép szőke és hmmmmm... Nektek is tetszenek? Voltam kint sokszor Németországban és Ausztriában, rengeteg szép lány volt.

2020. ápr. 1. 21:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

Szia

Vannak mindenhonnan: spanyol, brazil, amerikai, angol, dán, orosz.

2020. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vannak, de amerikában a legtöbb plázacica, nem is csoda ott nőttek fel és rengeteg is a túlsúlyos, persze vannak ott is kedvesek és szépek. Nekem nagyon tetszenek az északi lányok. Még soha nem is nagyon tetszett roma, fekete vagy valami sötétebb kinézetű.
2020. ápr. 1. 21:41
 3/25 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nem.

Kifejezetten a magyar tini lányok tetszenek! F

2020. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nekem is a tinik tetszenek, mert én is 18 éves vagyok, magyarból is csak a nagyon kedves, vidám és szőke, kék szemű és világos bőrűek.
2020. ápr. 1. 21:45
 5/25 anonim ***** válasza:
65%
Én azt vettem észre északnémetirszágban, hogy bár nem szebbek a magyar lányoknál, de legalább rádmosolyognak ha észreveszik hogy nézed őket. De ez igaz más itt élő nemzetiségekre is. Magyaroknál inkább elkapja a fejét, és olyan képet vág mintha már le is taperoltad volna.
2020. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%
A német lányokra bármit lehet mondani, csak nem azt, hogy szépek. A magyar lányok! Na ők szépek!!
2020. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Te még nem voltál mostani fiatalok között. Volt egy szép lány akit néztem (szépnek tartottam, de sajnos a külső sokszor csal) odajött és jól lehordott... Az északi lányok viszont kedvesek és szépek. Voltam Ausztriában már tanulni többször is és nekem fiúnak egy álomvilág volt. Volt egy félvér finn iskolatársam még gimiben, bevallom mindig őt bámultam és többször is rám mosolygott és később a barátnőm is lett. :-)
2020. ápr. 1. 23:16
 8/25 anonim ***** válasza:
38%

6 általánosítás tipikus esete. Amior iskolás voltam, nem egy miss röfi járt oda, de még némelyik igénytelen is volt. De akkor legalább nem. Veszünk össze majd, ha jön egy jobb germán meg magyarból egy rüszmeteg fajta, akkor viheted a magyart. :)


Ugye Eva Habermann, vagy Barbara Wussow sem volt attraktív fiatalon.

2020. ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Persze vannak nagyon szép magyar lányok is, de a legtöbb körvér és bunkó. Nagyon jól tudom én is fiatal vagyok és találkozok minden nap (most nem mert vírus ugye).
2020. ápr. 1. 23:26
 10/25 anonim ***** válasza:
A szép lányok mindenhol tetszenek, mindegy, melyik ország
2020. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!