Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Szerintetek lehetséges egyszer...

Szerintetek lehetséges egyszerre 2 nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés

A Német és a Finn nyelvről lenne szó.


Hozzá kell tennem hogy a németet régebben nagyon jól beszéltem,szóval van egy megalapozott tudásom de a névelőket és a nyelvtant újra kell vennem,meg sok minden ki is esett.


A Finnt pedig félig kedvtelésből (imádom Finnországot és a nyelvet is) félig disszidációs okokból tanulom.



2021. dec. 30. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tudjuk felmérni a te képességeidet. Szóval, persze, többet is lehetséges.
2021. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Nagyon sok gimiben is két nyelvet párhuzamosan tanfolyam tanulnak a diákok, és gyakran mindkettőből érettségiznek, nyelvvizsgáznak.
2021. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En hármat tanultam parhuzamosan..
2021. dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Persze, pláne hogy a németet tudod már.
2021. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze. Nem rokon nyelvek, úgy nem fogod keverni.
2021. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Persze. Nyelvszakosok sokszor tanulnak 2-3 nyelvet is egyszerre a szakjukon, gimiben meg már mindenhol 2 nyelv a kötelező.
2022. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én négyet! Angol, német, francia, japán. A japán az írása miatt még nem megy annyira, az angolból meg eleve magasabb tudással indultam. Azt nem kell elvárni, hogy egyformán menjenek, lásd az én saját kis példámat.
2022. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!