Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy mindenféle...

Normális, hogy mindenféle kigyúrt alak zaklat és keménykedik velem a buszon állandóan?

Figyelt kérdés
Legalábbis itt ahol élek. Keménykednek a gyengébbel. Miért szeretik ezt csinálni?
2022. jan. 8. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Miért lenne normális?
2022. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem normális.
2022. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem normális.
2022. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha Borsodban laksz, akkor ott normális.
2022. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%
Mondjuk ha ennél meg edzenél akkor belőled is ember lehetne végre. A gyenge elpusztul. Az a szerencséd hogy a modern társadalom életben tart téged.
2022. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%
A gyenge emberbe folyamatosan bele kötnek mindenhol. És mindenki hülyének nézi. Be mennél egy kocsmába, szét szednenek. Éz akkor lenne még rosszabb ha még családod is lenne. Meg se tudnád védeni.
2022. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#6!


180 cm-hez voltam 55 kg a betegségem miatt,mégse érdekelt senkit kb... Elkezdtem sportolni,most vagyok 70 kg. Szintúgy nem érdekel senkit.


Kocsmába meg egy időben sokat jártunk,egyszer történt ellenem irányuló dolog. Egy vén alkesszel,de annak is azért volt baja,mert új évkor videóztam a kocsmában...


Egyébként ezek a gyengébbel kötekedő alakok azok,akik visszahőkölnének,ha előkerülne egy Glock.

2022. febr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!