Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólna a felső szomszéd...

Mit szólna a felső szomszéd szerintetek ha vennék neki egy gumipapucsot?

Figyelt kérdés
Veszekedhet emiatt? Többször lett neki jelezve, hogy baromi hangosabb veri oda s lábát a padlóhoz, indulatból, dübörögve trappol, sajnos mindig, mert nemrég szült és otthon van vele. Gondoltam meglepem egy papuccsal, átkötöm masnival és az ajtaja elé teszem.
2022. jan. 8. 23:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Kidobhatja. Eled teheti

Veszekedhet


Adhatsz neki ajandekba szigetelo amyagit, uj padlot, es masniban egy burkolót

2022. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Te meg kapsz tőle cserébe fuldugot.
2022. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Van füldugóm, de annyiból szinte egésznap használhatnám, de az nem valami életszerű.😂
2022. jan. 9. 00:06
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Aki a tiszta beszédből nem ért, az majd érteni fogja a finom célzást? Felejtős...
2022. jan. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ötletnek jó, a fölöttem lévő nő is ilyen, gondoltam már erre én is, de nem mertem még megtenni.

Tudod, mekkora a lába? Esetleg egy próbát megér.

2022. jan. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%
Ha kaptárba költözöl, akkor sajnos számolni kell azzal, hogy mások is lesznek ott. Milyen nevetséges már azon remegni, hogy más hangosan lépked, teljesen abszurd az egész. Pedig ott nőttem fel én is. Mégsem lettem ilyen elmebeteg, pedig volt fúrás, járólapra evőeszköz ejtés, kutya, meg játszótér az ablak alatt, meg hülye szomszéd. Kertes ház, vagy tanya az ilyen összeférhetetlen embernek való. Sajnálom.
2022. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 De jó neked, hogy te nem vagy ilyen elmebeteg. Úgy szeretnék olyan lenni, mint te!😂
2022. jan. 9. 17:49
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Ironizálhatsz nyugodtan, de attól még gáz marad a hisztid. Egy panel árából a szomszéd faluban kertes házat kapsz nagyjából bárhol, ami nem Budapest agglomerációja.
2022. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a te felfogásod nagyon gáz, de nem vitázok.🤷 Az, hogy látatlanban így kialakuljon valakiről egy történet a fejedben és ilyen magabiztossággal idehányd a tévképzeteidet, ahhoz tehetség kell... Éltem évekig kertesházban és igen, palotát kapnék ennek a lakásnak az árából, ha vissza kiköltöznék, az is lesz a vége pár hónap múlva, de az nem a szomszédok miatt lesz, mert annyira azért nem zavarnak, akármennyire is hisztizek szerinted, amúgy is inkább csak poénból írtam ki a kérdést, megmosolyogva, hogy jártam ezzel a szomszéddal. Egyébként éltem máshol is társasházban, ahol full élhető volt a környezet és csupa jófej ember volt, így tudok mihez viszonyítani.
2022. jan. 9. 19:32
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Jóvagymá a palotáddal. Mégis mit lehet gondolni egy olyanról, aki azon vekeng, hogy a felső szomszéd végigmegy a lakáson? Ne nyávogjá!
2022. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!