Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már trappolós felső...

Volt már trappolós felső szomszédod? Toleráltad ameddig tudtad vagy használt nála a szép szó?

Figyelt kérdés
Folyamat jön/megy, tök gyorsan és csak úgy veri oda a lábát, olyan, mint valami idegbeteg. Egyszerűen nem fogom föl, hogy hogy lehet lakáson belül ennyit közlekedni, meg eleve ennyire "talp odab@szósan". Egy pár lakik fölöttünk, a szagelszívóban is mindig hallani őket, kiabálva is beszélnek sajnos, főleg a nő. Jeleztünk nekik, hogy zavaró ez az állandó trappolás, de nem veszik a lapot. :( Van, hogy hajnalban is arra riadunk fel, de a mindennapos, reggeltől, késő estig tartó vonulás az állandó.(Eddig azt hittem reggel meg este csak, napközben dolgoznak, de most itthon vagyok betegszabin és most is folyamatosan trappol. 😂) Feltenném a kérdést, hogy ilyenkor mit lehet tenni, de gondolom semmit, megszoksz vagy megszöksz... Inkább saját példákra lennék kíváncsi főleg.
2021. okt. 29. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi panelban laktunk régen és anyu vett egy ilyen pamut mamuszt a fatalpúja helyett, amikor szólt nekünk az alattunklakó.
2021. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Anyukád jófej. Sajnos a felettünk lévő nem ennyire empatikus, szerintem ő mezítláb közlekedik és olyan, mintha a sarkát izomból odavágná járás közben. Tényleg nem tudom mi dolga lehet folyamatosan, néha mikor megáll hallani, hogy a komód fiókot csapja be, néha a villanykapcsolót b@ssza le/föl, mert sajnos nem tudom szebben írni, nem nyugodtan kapcsolgatja, meg közlekedni olyan gyorsan, idegesen tud.
2021. okt. 29. 11:46
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Tönkre fognak menni az ízületei és a villanykörtéi időnek előtte.
2021. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Minden héten van itt valaki aki szidja a felette lakót.

Téged meg az alattad lakó szid ha járni merészelsz a lakásodban.

Szar lakásokban szar az életminőség.

2021. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

kiskoromban felettünk lakott egy idegbeteg nő. Mindig verte a velem egykorú kislányát és ivott is, visszhangzott az ordibálása. Sokszor álltam rettegve és hallgatózva a lépcsőházban, sajnáltam a kislányt.

Aztán a nő meghalt.

2021. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerencsére mi kertesházban lakunk, de ez amúgy ilyen ikerház, van egy közös falunk ,nagyon ritka az , amikor átszűrődnek hangok onnan azon keresztül. tehát nekünk ilyen szempontból tök jó.
2021. nov. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Ha a villanykapcsolót hallod, ott nagyon rossz a szigetelés. Egész életemben különböző panelokban laktam, de ilyet sose hallottam, hogy villanykapcsoló.

Az emberek csak élnek a lakásukban, nem cipőben járnak, joguk van a lakásukat használni, a villanyt kapcsolgatni, közlekedni. Ha ilyen a lakás, jó eséllyel tőled is szenved valaki.

Egy időben felettünk magassarkúban járt két nő egész nap a kövön, na az pokol volt, de az ellen lehet tenni.

2021. nov. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó, de joga van a szenvedő alanynak is nyugalomban élni a saját lakásában. Ezt nem értik meg a zajt okozók, együttélésre kell törekedni. Nyilván senkit nem zavar az ilyen nap közben, de amikor este vagy éjszaka csinálják, az nagyon irritáló. Nekünk is ilyen szomszédaink vannak, mellettünk lakók meg büdösek, koszosak, zajosak.


Sajnos panelnál összegyüjtötte a szemetet a szél annó, Kádar Jancsi bácsi jól megoldotta.

2021. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha életvitelszerűen használják a lakást, akkor nem szólhat bele. Egy idegen nem szólhat bele hogy mikor járkalhat a tulajdonos a saját lakásában. De ha úgy erzi, hogy beleszólhat, lehet jelenteni a rendőrségen, hogy járkálnak a lakásukban. Biztos kijönnek letartóztatni őket.
2021. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!