Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted is idegesítő mikor...

Szerinted is idegesítő mikor összekevernek a Testvéreddel?

Figyelt kérdés

Van két bátyám 2 illetve 10 év korkülönbséggel.


Az újdonsült bunkó szomszédunknak a bátyám aki zárkózott, alig akar beszélni, nem köszönt neki folyamatosan.


Aztán a vége az lett azóta nekem se köszön, mert kever vele...


Pedig abszolút nem vagyunk egyformák....



2021. dec. 23. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Engem apám miatt írtak le így teljesen, ráadásul nagyon sokan. Néha üvölteni tudnék, mikor egy-egy megjegyzésemre az a válasz, hogy olyan vagy, mint apád. De ha csak eszem valamit, arra is az van mondva, hogy apád szerette az ilyen dolgokat...


Apám egy erőszakos, agresszív bunkó volt világ életében, majdnem 10 évet jártam miatta bíróságra tanuként, többször hívtam rá a rendőrséget, hosszú pszichoterápia van mögöttem, aminek köszönhetem, hogy már nem vagyok depressziós és elmaradtak a pánikrohamaim is. Rengeteget bántott apám, főleg lelkileg, anyámat fizikailag is. Teljesen ki akart semmizni minket és kidobni a semmibe. És mikor egy ilyen emberhez hasonlítanak, nagyon magy önuralom kell, hogy ne bőgjem el magam. Hogy mindezek után, hosszú évek folyamatos harca, szenvedése után, miután végre megszabadultam tőle, valaki azt mondja, hogy olyan vagyok, mint ő. Legszívesebben felkötném magam ilyenkor.

2021. dec. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

"azóta nekem se köszön"


Nem köszön előre vagy nem köszön vissza?

Egyáltalán nem mindegy!

Vissza nem köszönni mindenképpen óriási bunkóság. Igaz, nekem rossz az arcmemóriám, de ha bárki rám köszön, én gondolkodás nélkül visszaköszönök. Esetleg utána kezdek el gondolkodni, hogy most őt honnan is ismerem. :-)

Ha viszont azt várod, hogy ő köszönjön előre, akkor tkp az van, hogy egyikőtök sem köszön a másiknak, tehát ugyanannyira vagy bunkó, mint a szomszédod. Sőt, ha lényegesen fiatalabb vagy (>20 évvel), akkor elsősorban te vagy bunkó, mert neked illene előre köszönnöd.

2021. dec. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Igen, az. Valószínűleg azok kevernek, akik a plüssmacira kiskutyát mondanak.
2021. dec. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!