Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne hogy hétközna...

Mennyibe kerülne hogy hétköznapi emberként találkozhassak élőben Gal Gadottal?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy álmom lenne élőben találkozni a világ legszebb és legkedvesebb színésznőjével, de tudom hogy ezt így utcáról beesve nem lehet. Viszont gondolom van az a pénz... Mennyit kéne nagyságrendileg összespórolnom hogy találkozhassak, beszélgethessek vele élőben?

2022. jan. 10. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Elsőre kérdezzed meg a férjétől, hogy mit szólna hozzá, hogy belezúgtál a feleségébe?!

Amúgy ha nem vagy te is zsidó, akkor még ennél is nagyobb köztetek a szakadék.

2022. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gal Gadot nem prosti, és ha van is az a pénz, neked úgysem lesz sosem annyid. Kőgazdag férje van, és neki is annyi a pénze, mint a pelyva.


Ha csak találkozni akarsz vele, akkor: repjegy ára + kinti költőpénz.

2022. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kapj el valami halálos betegséget (ami nem fertőző) és írd meg neki, hogy az utolsó kívánságod vele találkozni élőben. A nagy sztárok marketing okokból szokták az ilyet teljesíteni.

Ha szerencséd van akkor láthatod, és úgy halsz meg. Ha nem... na az szívás...

2022. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Miért gondolod, hogy bármennyi pénzért találkozna veled? Undorító aljas dolog pénzt ajánlani egy találkozásért, de lehet csak én vagyok túl katolikus.
2022. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kell egy repjegy gondolom Amerikába, és valami díjátadón, vagy ilyesmin láthatod.
2022. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!