Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van esély rá hogy személyesen...

Van esély rá hogy személyesen találkozhassak Rácz Zsófiával, a fiatalokért felelős helyettes államtitkárral?

Figyelt kérdés
Én szívesen beszélgetnék a Zsófiával a fiatalokról,a problémáikról,a magányról,hogy lehetne segíteni rajtunk fiatalokon,hogy ne legyünk egyedül és ne kelljen frusztráltnak,feszültnek lennünk,hogy könnyedén megtaláljuk a párunkat és elkezdhessük a jövőt.És mivel a helyettes államtitkárunk egy csinos fiatal lány,Azt is megkérdezném tőle van e barátja és milyen fiúk jönnek be neki:)
2020. márc. 7. 20:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Biztos vagyok benne, hogy magányos, frusztrált, feszült gyk-s arcok az esetei, úgyhogy ez egy virágzó kapcsolat lesz, ha sikerül találkoznod vele. Összehozni titeket nem tudlak, de sok sikert kívánok hozzá!
2020. márc. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem több és jobb dolga is van, minthogy veled beszélgessen ezekről. Az pedig, hogy rá is mozdulnál, egyenesen szánalmas.
2020. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
a pénzes,befolyásos, öreg emberek jönnek be neki, főleg azok akik adott pillanatban a parlamentben ülnek.
2020. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Instája alapján ma van a születésnapja. Írj rá, sok sikert, őszintén szurkolok, ez a te nagy esélyed!
2020. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
#4 Nekem nincs instám csak facebookom☹
2020. márc. 7. 21:11
 6/31 anonim ***** válasza:
Akkor írj neki facebookon! Ne hagyd elszalasztani ezt a lehetőséged, már csak 2 óra 40 perced van, hogy felköszöntsd!
2020. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
#6-os én nem facebookon,hanem személyesen szeretnék vele beszélgetni.Szívesen meghívnám egy kávéra is,annak ellenére hogy Ő jobban kétes nálam:)
2020. márc. 7. 21:26
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem kétes,keres:)Tehát meghívnám egy kávéra még ha kevesebbet is keresek mint ő🙂
2020. márc. 7. 21:27
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát komolyan mondom, ezért nincs csajod, és ezért nem is lesz soha...

Én tényleg, őszintén megpróbáltam segíteni, támogatni, hogy ne kelljen még hónapokig, évekig olvasni a nyavalygásaidat.

Itt van az orrod előtt a tökéletes lehetőség, betámadja a fél ország a csajt, erre jöhetnél Te, a gáláns megmentő, boldog születésnapot kívánsz neki privát üzenetben, biztosítod a támogatásodról, és mellékesen megjegyzed, hogy ha nem veszi tolakodásnak, szívesen meghívnád egy kávéra, ahol a fiatalok helyzetéről beszélgethetnétek, blablabla.

Erre jössz egy ekkora hülyeséggel, hogy te SzEmÉlYeSeN akarsz vele találkozni, nem facebookon ismerkedni. Csak hát arra semmi esélyed, hogy majd a leprás buszon ott fog mosolyogva üldögélni rád várva, hogy meghívd SzEmÉlYeSeN kávézni.

Kiégetsz már hónapok óta, megörültem, hogy végre itt a lehetőség, hogy tőled is megszabaduljunk, mint a bombanőstől, de te még nála is ostobább vagy komolyan.

2020. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
#9-es a bombanőstől azért szabadultatok meg mert összejött egy nővel?:)
2020. márc. 7. 21:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!