Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell a nőket ilyen...

Miért kell a nőket ilyen rossz megközelítéssel megközelíteni?

Figyelt kérdés
Ahhoz hogy ne sajnáljon és ne barát legyél, ahhoz el kell játszani az ilyen nagyon magabiztos, én vagyok a faszasrác, én nem kérdezek embert. Úgy vettem észre hogy kicsit szeretik a nők ha kutyába vannak nézve. Saját tapasztalatom sajnos ez.
2022. jan. 11. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert te ilyen nőket ismersz valamiért.
2022. jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van olyan lánybarátom akivel beszéltem erről és egyetért velem.
2022. jan. 11. 09:42
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

#2

Igen, én is hallottam már nőt így nyilatkozni. Attól még továbbra is tartom, hogy NEM minden nő ilyen.

Én pl. nőként ignorálom azt, aki "kutyába vesz" és bunkó velem, mert rövid az életem ahhoz, hogy bunkókra pazaroljam.

2022. jan. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem bunkó feltétlen. Csak ilyen tipikus menőgyereknek adja magát.
2022. jan. 11. 09:46
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

általában csak a nyitásnál igényelnek ennyire egyértelmű keretet.


szerintem amúgy ez egy evolúciós igény és életerő demonstráció.

hogy bátran odaállsz, megszólítod és kinyilvánítod az érdeklődésed.


az amit te írsz, hogy totál megfordul a keret és a nő kezd el kaparni utánad és átmész totál alfába az akkor van, ha párszor nagyon rendesen megdugtad és beszerelmesedik.

ez meg szintén evolúciós lehet, mert ő arra izgul, hogy letepered és a magadévá teszed, határozottan, szakszerűen.

így valahol a párkapcsolat dinamikájában is ez az igénye.

nem pedig az, hogy egyenlőként kezeld.

idővel amikor jobban megismered és szellemileg alkalmas rá, eljöhet az egyenlőség minden szinten, de a hódítás szakaszában nem logikus és nem vonzó.

2022. jan. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

#4

Igen, az olyan típus általában bunkó, szeret úgy beszélni másokkal mintha a sggéből húzta volna ki őket. Ismerem ezt az embertípust, és nem kedvelem, igyekszem kerülni.

2022. jan. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
5-ös: ha szerinted így müködnek a nök, akkor nagyon hiányosak az ismereteid!
2022. jan. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
5-ös remekül leirta. Az én megfigyeléseim is hasonlóak.
2022. jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Én becsülöm magam annyira, hogy ha valaki kutyába akar venni, azt úgy otthagyom, mint a huzat. De egy bizonyos színvonal alatt biztos működik, amit a kérdező ír.
2022. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy magabiztos valaki, még nem feltétlenül veszi kutyába a másikat.


Nőként számomra is vonzó, ha magabiztos valaki. Ettől függetlenül exem nem volt magabiztos, mégis kutyába nézett, csak mindig az orra alatt susmogott, és passzív agresszívan viselkedett. Szóval sunyi volt, mondjuk úgy.


A magabiztos ember szerintem bátran kifejezi a véleményét, akaratát, de közben nem néz kutyának, ahogy ő maga sem megy le kutyába.

2022. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!