Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez rossz dolog amikor egyedül...

Ez rossz dolog amikor egyedül a számítógép előtt iszom a sörömet?

Figyelt kérdés

Olyankor sokszor sorba jönnek elő újabbnál-újabb gondolatok a fejemben, amiket kényszeresen leírok messengeren azoknak az ismerőseimnek, akikkel gyakrabban kommunikálok ott. Ezek többnyire olyasmi gondolatok amiket más egy pszichológussal szokott megbeszélni, ezenkívül ócsárlódni is hajlamos vagyok időnként. Titeket zavarna egy ilyen ismerős a messengeren? Minden nap iszok egy két-három doboz sört a gép előtt

25/F


2021. dec. 1. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon zavarna.
2021. dec. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyedül sörözés nem rossz.


Mások nyaggatása, pláne ahogy te csinálod, nagyon az.


Engem nem zavarna, hamar letiltanálak.

2021. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a sör a probléma, hanem az, hogy zaklatod az ismerőseidet messengeren. Csatlakozom a 2# válaszolóhoz, én is nagyon hamar letiltanálak.
2021. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
én átmennek, aztan s0r0zhetnenk egyutt.
2021. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ez attól is függ, mennyire közeli ismerőseid, barátaimnak pl én is szoktam lelkizni. inkább itt a kényszeresség a veszélyes, illetve az is, hogy minden nap iszol 2-3 sört, lehet hogy nem érzel intenzív hatást dőle, de minden bizonnyal befolyásolja a mindennapi életedet, pl. sörözés után nem sportolnál vagy vezetnél autót. egyébként jó dolog a sör, én is nagyon szeretem, de mértékkel.
2021. dec. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen meghallgatom a barátaim problémáit, de ha ez napi rendszerességgel történik, ócsárolással meg mindennel, az azt a maradék pici energiámat is leszívja.
2021. dec. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A 2-3 sör önmagában nem probléma, de a többi része igen. Türelmes típus vagyok, de elég hamar tiltanálak és egyáltalán nem csodálkoznék, hogy miért nincsenek barátaid ilyen viselkedés mellett. Még azt is elmarod ezzel magadtól, akivel amúgy lenne esélyed összebarátkozni.
2021. dec. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És hogyan kéne változtatni ezen?
2021. dec. 1. 10:28
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is, keress fel egy igazi pszichológust, és neki mondd el a problémáidat. Ő nem csak, hogy végighallgat, hanem még segíteni is fog tudni.


Szerintem a sörivást is mértékkel kellene csinálnod - fokozatosan ritkítsd. Nem kell teljesen megvonni magadtól, de ez egy kicsit sok, amit jelenleg csinálsz.

2021. dec. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rég le lennél tíltva.
2021. dec. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!