Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kell szépen lekoptatni...

Hogy kell szépen lekoptatni egy embert?

Figyelt kérdés

Megismertem egy embert neten, de kurvára nem olyan mint amilyennek képzeltem. Mentális beteg. De ilyen tök fura dolgokat ír, hogy pl mennyire fontos vagyok neki meg ilyesmik. De én nem akarom ezt. Néha beszélgetni pár szót vele max és kész.

Nem akarom megírni neki hogy "figyelj, hagyjál, nem vagyok rád kíváncsi" mert alapból nem normális, volt már öngyilkossági kísérlete is.


2022. jan. 11. 15:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Ne írj neki vissza,amit ír,ne olvasd el.

Tiltsd le,ha nem megy másképp.

2022. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Tiltsd le.
2022. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Őszintén korrekten. A tiltás a végső lépés legyen, nem is tudom hogy adhatnak ennyire gerinctelen tanácsot..
2022. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

A szó nélküli letiltás vagy eltűnés a lehető legrosszabb szerintem (bárki esetében).

"Nézd, alapból úgy érzem nem működik ez a netes kapcsolat köztünk, néha beszélhetünk pár szót ha gondolod." - miképpen reagál, nem tudom, sokak próbálnak tapadni meg játszmázni, de az is lehet, hogy megértően, normálisan reagálja le.

2022. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

#3

#4


Aki beteg, annál szerintetek használ a szép szó? :D

2022. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Semmi sem fekete-fehér és "mentális problémás" emberek közt is van különbség, nem határozható meg: miképpen fog reagálni ahogy az sem tudható, hogy normálisan nem beszélhető meg vele valami.
2022. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#6

Aki neten megismert vadidegeneknek írogat, hogy fontosak neki, az nem fog érteni a szép szólól. Tapasztalat. :D

2022. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóból*
2022. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer megpróbál beszélni vele és nem ért a szép szóból akkor még mindig lehet lépni, de ha megpróbálja akkor legalább megpróbálta.
2022. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Én feltételeztem hogy már próbálta szépen, különben nem írt volna ki kérdést.
2022. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!