Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Orvosira kötelező az oltás?

Orvosira kötelező az oltás?

Figyelt kérdés
Ha igen, szerintetek lesz olyan hogy majd nem lesz kötelező?
2022. jan. 11. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
A felvételieljáráshoz nem tudom, de magához a tanulmányokhoz kell. Leendő orvosként egyrészt nem szabad áltudományos hülyeségekben hinned, így nem oltásellenes nem lehetsz. Másrészt fogsz találkozni idős és legyengült betegekkel pl. első éves nyári ápolástan gyakorlaton, akiket kötelességed védened úgy, hogy te egy járványban oltatod magad.
2022. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Akinek baja van egy oltással, amit már a fél világnak beadtak (Nem, ez már nem kísérleti oltás) az ne menjen orvosnak.
2022. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Bocs de minap jött ki a cikk amit immunológus írt, hogy az újabb variánsra már nem jó amit kifejlesztettek, és hogy még több kárt okozhat a folyamatos újraoltatgatás. Nameg aztán hozzátette azt is, hogy egyszerűen képtelenség lesz egy idő után rávenni az embereket.
2022. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
3: újabb variánsra várhatóan lesz újabb oltás. Bocs.
2022. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
5. A folyamatos oltakozás káros. Bocs.
2022. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
5: marhaság, ifluenza ellen is évente oltakoztak eddig is. Bocs.
2022. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

#5:

Ezt ki mondta? Valami hülye blogger, mi? :D

2022. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem leltem hirtelen keresésre a cikket de majd még keresem. Mondom hogy orvos mondta.
2022. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

#6: Tán nem véletlen, hogy az is állandóan mutálódik, és kb. lószart sem ér sokaknál, minden évben új kell. Családon belül egy ember volt mindig beoltva, a kora miatt. És ő volt az egyetlen, aki hetekig nyomta az ágyat utána úgy, hogy nem jár sehová. Tavaly év elején a háziorvos nem javasolta a járvány miatt, nehogy összeérjen a kettő, mert ki tudja mit okoz (ORVOS mondta, aki évtizedek óta ismeri és kezeli). Érdekes módon hosszú évek először tavaly nem lett beteg. Bőven 80+-os emberről beszélek.

Az ilyen erőteljesen mutációra hajlamos vírusok esetében baromság az oltás. Szerintem. Ettől függetlenül, akinek biztonságot ad, az oltassa be magát, teljes mértékben el tudom fogadni (nem értem, de elfogadom). Cserébe csa annyit szeretnék, hogy ő meg azt fogadja el, hogy én nmástól érzem magam biztonságban és ne akarjon beledumálni, nopláne kötelezni bármire is.

2022. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tudtommal kötelező most.


Egy tapasztalattal rendelkező, egykor summa cum laude végzett, őszinte orvos véleménye:

https://www.youtube.com/watch?v=dGxsGwg0PXQ&t=13s

2022. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!