Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogos felőle az ilyen meredek...

Jogos felőle az ilyen meredek következtetés ennyiből?(többi lent)

Figyelt kérdés
van egy osztálytársam, néha-néha haver kategória. már egy ideje majdnem minden alkalommal amikor megyünk suliból elakar rángatni a lakhelyékükre. már a távolság miatt, és hogy nem ismerem azokat a városokat csak névről is érveltem, de ez nem nagyon érdekli őt. bár amúgyse lenne kedvem se nagyon meg időm, az első alkalommal kerek perec szépen visszautasítottam, hogy Nem. tudni kell, hogy utálom azt mondani valakinek, aki amúgy szimpatikus lenne de akkor volt az első alkalom így másabb volt ez az egész még. viszont már pár hónapja tart ez a mániája és már (ma) csak annyit tudtam kinyögni, hogy meglátjuk és hasonlók...vagy próbálom terelni a témát. erre az volt a válasza, hogy olyan negatív vagyok.
2022. jan. 11. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a pélónak akar áthívni? Azt mondta, vagycsakúgy menj át?
2022. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerintem csak úgyból
2022. jan. 11. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem mond meg neki őszintén hogy nem érdekel annyira, hogy átmenj hozzá.
2022. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!