Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ötletek kellenének: mit...

Ötletek kellenének: mit csinálnál ha egyetlen napod lenne, azon a napon, utána mondjuk meghalsz?

Figyelt kérdés

Holnap szabin leszek


Amugy non stop melozom plusz család.

SOHA mincs semmilyen énidőm, hobby se semmi.


Munka csalad munka csalad munka család non stop


Kezdek begolyózni belebetegedni mentálisan, beleőrülni.


Emiatt vettem ki szabit azaz holnap 7-14 ig vagyok szabad.


Enyém lehet az egész világ. Az ÉLET.

Egy napra.

Pontosabban fél napra.


Azon kivul hogy kinyírnám magam mit lehet csinálni?



2022. jan. 13. 15:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem ha egy napod maradt, semmit nem kell csinálni. Már annak az egy napnak mi értelme. Akkor is ha jól éreznéd magad. Utána úgyis vége. Ha nincs semmi a halál után, akkor utána úgyse emlékszel semmire, ha meg van valami (én ebben hiszek), akkor meg úgyis egy másik világba kerülsz és akkor már az fog számítani ami ott van, bármi is legyen az.

Nem kell annyira felfújni az utolsó napot. Az addigi életed már mit változtat? Semmit. Akkor meg?


Ja, amúgy meg elég egy hülye kérdés mert nagyon nem mindegy, hogy csak szabadságra mégy de aztán éled tovább az életed vagy komolyan egyetlen napod van hátra. Még ha értem is, hogy mire gondolsz, szerintem ennek van jelentősége a kérdés szempontjából, nem is kicsi.


Különben ez az egész kérdés meg komolytalan válaszok elég gúnyolódóak és bunkóságok azokkal szemben akiknek tényleg csak egy napjuk van hátra. Rengeteg beteg ember van a világon és tudod te hányan halnak meg szenvedés közbe? Akár kórházban? Akik nem tudnak mozogni, enni, levegőt venni? Velük szemben az egész sértő.

2022. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
68%
#21 Nem ők teszik fel a kérdést, hanem egy szimpla megkeseredett szerencsétlen. Innentől mi a sértő?
2022. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
na végül mit csináltál? :D
2022. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!