Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Avram kibèkült az apjával?

Avram kibèkült az apjával?

Figyelt kérdés

Egyszer egy videoban mondta,hogy az apja iszik ès nem tartsa vele a kapcsolatot.

Intsán tett ki egy videót,ahol azt irta : Apam a legnagyobb influencer.

Csak kíváncsi vagyok.... hazugság az egèsz amit le ad magáról?



2022. jan. 13. 17:26
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
92%
bohóc az ember
2022. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy hazudik.. Egy mondvacsinált, kamu, önjelölt megmondó ember, hát basszus. Már annyi kamu hazugságot előadott, hogy a videók fele üti egymást. A baba előtt Attila családját is elmondta mindennek, az iszákos apósát.. Neki két célja van a vetítés és a pénzszerzés a követőiből..
2022. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
91%
Volt egy videó amiben bőgött, hogy az apja bántotta és hogy soha,de soha nem fog többet vele kapcsolatba lépni. Hát, tegyük fel megbocsátott neki és képes mutogatni ezt a szar, szintén minimum olyan piás, züllött embert, mint az apósa. Mondjuk az egész jelenség nettó égés úgy, ahogy van.
2022. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:

Èn már tènleg nem èrtem....eddig követtem ès szerettem is,de egyre jobban èrzem azt hogy minden hazugság.

Meg kèpei alatt a kommentek....annyira dicsőitik hogy sok...

2022. jan. 13. 20:48
 5/53 anonim ***** válasza:
93%
Én nem is értem miért követik az emberek. Volt kb 3 vicces videója (ami nem külföldi mémekből lett lefordítva) és ennyi, mellette meg árad belőle a proliság. Fájdalmas hallgatni is. Vagy az influencerkedéstől most az anyukák példaképe lett, amióta gyereke van?
2022. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
90%

Nem hinném, hogy az anyák példaképe lenne.. sőt, anyaként is nagyon gáz, amit csinál.. a gyerek jogait gyakorlatilag teljesen telibe szrja..

Nálam a lopós insta sztorijaval rúgta el végleg a pöttyöst.. Varga Irent és Pumped G is követik, magukat égetik, az ő bajuk.. A vicc, hogy ezek mind azt hiszik, hogy ők ezzel jól járnak.. Mennyi más mindent lehet dolgozni, jól keresni, amivel nem kell eladni a szar életed a neten.. de ezek mind ilyen felszínes, beszűkült félbolondok..

2022. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%
Cukor anyuka gugolva pucsít a tükör előtt :))) Kell a visszaigazolás naaahhh :)) Ahhh kiéget a nő!!!
2022. jan. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
7# Remélem nő vagy.:D Mert akkor jó lenne ilyen véleményt látni.:)
2022. jan. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg így elgondoltátok, ott a pici gyereke es akkor így nézegeti, hogy mutat jól a seggem, hmm akkor állva? Áhh így egy nagy pelenka, akkor inkabb legugolok es szetteszem a lábaimat, így azért talán látszik, hogy nem csak szimplán még nagyobb tepsi segg lett, hanem talán látszik is a műtét. 😃😃😃 Paloma meg addig játszik az apukájával, még a királynő 😃😃 a tükör előtt nyomja a segg képeket. Azon röhögtem, amikor valaki írta, hogy az anyja jobban néz ki, mint ő! 😃😃
2022. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
84%

Hát tényleg a vicc kategória, hogy neki ez került sok-sok millióba..

Mondjuk, ha a melleit csináltatja, az talán látványosabb..

De minden műtét úgy indul, hogy fogyj le és akkor kezdődhet a buli..

Na neki nem, 1 éven aluli járni nem tudó volt a baba, azt hazudta, hogy szoptatott. Kizárt dolog, max egy egy hónapot jó esetben.. végig tápszeres volt a gyerek, mert az is direkt benn volt a képeken. Mint a hamis táskák is.. SZINT

2022. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!