Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Avram Latosca nem fog már...

Avram Latosca nem fog már videózni?

Figyelt kérdés
Annyi videós anyuka van, ő nem igazan videózik mióta megvan a baba. Valószínű hogy abbahagyta?

2020. dec. 14. 14:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Hol hagyta abba? Dehogy hagyta. Igen, facera nem sok videot tett még ki, de mostanaban kiszallt egy-ketto, es azert youtubera is felszoktak kerulni anyagok mostanaban, es instan is teljesen aktiv maradt a baba szuletese ota. Raadasul sajat konyvet ir, ez is elviszi az idejet. Ha kovetned instan, latnad.
2020. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Linkelj már videót mióta megvan a baba. Hol van videó?
2020. dec. 14. 14:28
 3/17 A kérdező kommentje:
Instan nem követem, egyszer néztem. Nekem a youtube tartalmak lettek volna érdekesek. Az insta csupa filter és kamu.
2020. dec. 14. 14:29
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Milyen linket adjak, ne legyél már buta. Nyisd meg a facebookot, az utóbbi hat hétben 12 videót töltött fel. Ezek fenn vannak instán is, plusz oda sok képet is feltesz.
2020. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kedveske te tudod értelmezni a kérdést? Mely az volt, hogy a baba óta már nem valószínű hogy gyárt új youtube videós tartalmat? Nem facebook nem insta. Youtube videó! Új youtube videó!Éjszakaa..
2020. dec. 14. 15:29
 6/17 A kérdező kommentje:
Ezeket a fél perces összehányt favicceket remélem nem videós tartalom gyártásnak gondolod.. Én olyan volumenre gondolok amik a youtubon fenn vannak. Élők, hous tourt ígért, remsztorik, celebsztorik és társai..
2020. dec. 14. 15:31
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
Nem mondták még neked, hogy a YouTube-on kívül is van internet?
2020. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én a legjobban a youtube tartalmakat szeretem, elindítom hallgatom miközben itthon babázok. Kezeim így szabadok, max kirakom tévére. Amúgy ránéztem ezek semmik mióta megszületett a baba. Kb összesen 10 perc az egész amit gyártott. Regen azért jóval nagyobb adagot tudott letenni az asztalra. Oke tudom baba blabla. De nagyon sok youtubos anyuka van, Dobó Ági, Szabó Kitti, Módis G. és még sokan mások, nem anyukák is, akik nem akadtak el hanem csinálják. Mondjuk meg is látszik, hogy míg mások feliratkozásai követései szárnyalnak az övé semmit nem megy előre. Hónapok óta ugyanannyi a követője..
2020. dec. 14. 15:50
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne nézd.
2020. dec. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nincs is mit nézni. Most olvastam hogy a követői a régi videókat nézik. Hát mit mondjak én nem szeretem 2x ugyanazt. Akkor már inkább újakat nézek.
2020. dec. 14. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!