Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért bántják ennyien Avram...

Miért bántják ennyien Avram Latosca-t?

Figyelt kérdés

Láttam pár kérdést ami alatt eléggé szidják őt. Mondjuk azóta törölve lettek.

Pedig szerintem magát adja vicces jó fej és önazonos csajszi.

Valamint nagyon szép igényes anyuka. Jobb lenne ha igénytelen lenne gyerek mellett mint sokan? Irigyek rá az emberek vagy mi? Mi vele a baj? Az hogy hogy egy baba után nem 50kg és így is tetszik magának?

Mert soha nem mond senki semmi konkrétat hogy miért kéne utálni csak hogy mindenhol híre van...

De hogy mi azt csak ők tudják. Ennyire félnek tőle? Akkor csak tud valamit lol.



2021. szept. 6. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%

Az irigyek, utálók már csak ilyenek. Nézd meg pl. Varga Irént is annyira utálják, hogy még az itteni rajongóit is betámadják. Képtelenek elviselni, ha egy nő boldog, sikeres és elégedett a testével, szexinek érzi magát. Én mindkettőt imádom, szerintem a mai magyar youtube felhozatalból a valódi nőiség ikonjai.

De a sok incel, meg orosz troll ivadék ezt soha nem fogja elfogadni és ott fogja támadni ezeket az embereket, ahol éri.

2021. szept. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom mert van önbizalma, ami jo dolog, kell is, hogy legyen egészséges önbizalma mindenkinek. Viszont amit nála látni, az már inkább nagykepuseg, de ha ő így érzi jól magát, akkor ehhez igazából senkinek semmi köze, saját nyugalmuk erdekeben ajánlom, hogy nem figyeljek miket oszt meg.
2021. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Végre nem csak utálkozókat látni itt. Varga Irén is nagy forma az biztos 😄
2021. szept. 7. 16:30
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem ezt a “ha negatív véleményed van akkor biztos irigy vagy” dolgot. Régen követtem amikor még csak vicces, és a magánéletétől mentes video voltak, amikor még csak a szórakoztatás volt a célja, mert ahhoz értett. Viszont az a véleményem, hogy semmilyen értéket nem közvetít a tartalmával, osztogat tanácsokat hogyan legyél tökéletes, meg hogyan legyen tökéletes az életed, hogyan legyen önbizalmad (aztán megplasztikáztatja magát) és próbálja azt hogy nincs karrierje, semmilyen normális végzettsége úgy beállítani, hogy normális dolog ha kitartatod magad, (ami által ő amugy teljesen függ és ki van szolgáltatva a párjának és élősködik rajta), de “önálló, független nő”. Olyan dolgokról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem

bírja a kritikát, pl. valóban borzasztóan sikerült a műtét, előtte sokkal jobban nézett ki, valaki leírja neki normálisan, hogy neki személy szerint nem tetszik és olyan gusztustalan stílusban válaszol, hogy az valami elkeserítő. Szerintem ő minden csak önazonos pont nem. Azt pedig, hogy ha valakinek meg van róla a véleménye ami nem pozitív akkor irigy rá, az az önreflexiò teljes hiánya. Szerencsére rengeteg embernek van ezerszer jobb élete, mint neki. (Hálistennek) nagyon sok embernek más preferenciái vannak a “jó” és “boldog” életre és az önmegvalósításra, mint az amit ő közvetít. Sokak kiakadása rá pedig szerintem nem irigységként definiálható, csak tényleg nehéz elképzelni, hogy valaki ilyen stílussal, személyiséggel, értékrenddel, viselkedéssel emberek “példaképe” lehet. Igazából én nem tudom, hogy kik az ő célközönsége, de én tudom magamról, hogy 24 éves frissen végzett jogászként számomra ő semmit nem tud nyújtani, ezért is követtem ki, néha-néha feldobja az insta meg a tik-tok és ránézek, de az a vicces vonal amiért régen megérte követni már rég eltűnt, illetve már csak azért se követném újra mert hiteltelenné vált. Személy szerint én utálni nem utálom és nem is zavar, de leírtam az én szubjektív véleményem róla.

2021. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy van aki irigy is rá, persze előfordulhat, de nekem sem tűnik önazonos személynek. Inkább azt látom, hogy folyamatosan keresi magát, mert ő az anyaságban sem találta meg magát. Persze, legyen igényes, nem kell elcsövesedni azért, mert valaki anyuka lett. De az igényesség ugye azért kérdező benned sem abban nyílvánul meg, hogy műkörmöd van és kivagy festve? Én egy átlagos nőnek látom, viszont abban sokaknak igaza volt, hogy a kislánya nem fejlődik megfelelően, és ezzel az egy gyermekével kellene tisztességesen foglalkozni. De igazából ez is az ő dolga, csak rossz nézni Paloma fejlődését, és azt amit az anyja letolt eközben! Értsd jól!
2021. szept. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Enis követtem YouTube-on, jópofa videókat készített, viszont ma már nem követem öt csak instant. Ráneztem pár sztorira, és elkepdve látom,hogyan viselkedik és beszél. Persze nem vagyunk egyformák.

Egy idősek vagyunk, az én lányom fel évvel idősebb, de soha nem szeretném ezt a stílust atadni neki. Anyukák vagyunk, kell az is, hogy magunkkal foglalkozzunk, ápoltak legyünk. Ha ő nagy fenékkel és mély kivágásu pólóban érzi ezt, akkor hajrá, de nem kell, hogy azt gondolja erre csak irigy lehet az ember.

Nekem sem szép a doktor munkája, de semmi közöm hozzá, nem nekem kell "viselnem" minden nap.

Véleményem szerint a viselkedésevel van probléma, a magamutogatassal, amit nem ízlésesen tesz,hanem olyan alpári.

Amber Scholl is sokat mutat magából(ha csak ezt nézzük), és mennyivel jobb ízlésesebbek a képei.

2021. szept. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nincs problémám vele, de semmi értelmeset nem tud már közvetíteni. Nem csoda, hogy egyszer 116 ezer követő, most 115 ezer. Én is kikövettem, mert valahogy nem vagyok már kíváncsi, arra, hogy hogyan nézegeti magát a kamerában az effekteken keresztül. Ez nekem nem ad többet, a témái sem érdekesek már, összecsap mindent. A könyve sem volt egyáltalán nagy szám, nem megy ez a gyerek mellett neki. De szerintem jobb is ha azzal a kislánnyal törődik inkább, mert nagyon lassan fejlődik.
2021. szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Ahhh, komolyan mondom nagyon funny ez a csaj. Azzal tölti az idejét, hogy csináljon egy zenei listát, ami a best számára. Összegyűjti nektek a legkedveltebb zenéit. 🙉🙉🙉🤣Ennek mi értelme? Amúgy cuki, csak nekem is van saját kedvenc listám :D Enélkül is eltudom dönteni mit hallgassak! Na minden esetre cuki, hogy ennyire unatkozik! 😃
2021. szept. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 csakúgyőszintén válasza:
100%
Nagyon szerettem a vicces videóit! Be is követtem instán. Amikor jött a kicsi azok a tartalmak is nagyon jók voltak. Aztán jött a könyv, fogadd el magad, stb. Na mondom ő tényleg a helyén van. Erre jön a műtét, ami szerintem szöges ellentétben állt az addig mondott értékeivel. Támogatta a nőket, hogy fogadják el magukat, erre teljesen ellentétesen cselekszik.... Amikor semmi rosszindulat nélkül leírta neki valaki, hogy olyan cipőt érdemes adni a kicsinek ami tartja a bokáját kb elküldte a kva anyjába a nőt... Már nem követem..
2021. okt. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szajfeltoltes is nagyon látszik most, pedig szép telt ajkai voltak.

Hitelesebb lenne ha azt mondaná, hogy ha valamit lehet változtatni műtéttel,akkor mert ne.

De a fogadd el magad, ahogy vagy, már nem állja meg a helyét.

Most megy a nagy magamutogatas, ami már borzasztóan erőltetett, de hát ha neki jó, nekem mindegy igazából.

2021. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!