Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak a...

Miért van az, hogy csak a lányok unják meg velem a beszélgetést online? F

Figyelt kérdés
Amikor online ismerkedek, a velem azonos neműek mindig érdeklődnek irántam, és jól kijövök velük, miközben lányokkal beszélgetek, az elején nagyon lelkesek, de egy idő után már nem kérdeznek semmit, és csak pár szóban válaszolnak.
2022. jan. 16. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez rejtély.
2022. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem mondom, hogy így van, de feltételezem, hogy egy veled azonos neművel több közös témád van és van miről beszélgetni, ellenkező neműekkel meg ellaposodik a beszélgetés.
2022. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért is furcsállom, mert én mindig próbálok érdeklődni feléjük, kérdezek, tehát kimutatom nekik hogy érdekelnek engem, de még így is.
2022. jan. 16. 13:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz az emberekkel.
2022. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lemaradt a ?
2022. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenek ezek a netes ismerkedesek. Nagyon sok csavo jut egy csajra. Es sokan csak az egojukat novelgetik meg unatkoznak.. Rair egy masik es szevasz neked mar csak szavakba ir vagy sehogy
2022. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!