Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életed legnagyobb...

Mi volt életed legnagyobb hibája, ami miatt nagyon rosszul érezted magad lelkileg?

Figyelt kérdés
2022. jan. 16. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minél nagyobb területű épületben voltam, annál jobban próbáltam érvényesülni. Mondjuk kicsiben is előfordult, de az nem volt annyira számottevő, mint a nagyban.
2022. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok volt, és sajna lesz is ilyen (nem)gondolkodással:

1, Nemrég elkezdtem egy sulit, amiről úgy gondoltam, hogy hasznos lesz;

2, Előtte, pár éve egy manisabb képzést végeztem, amivel nem tudok elindulni egyedül;

3, Volt egy időszak, amikor az előző munkahelyemről időben el kellett volna mennem egy másikba. Nem tettem meg, azóta is szívok.

2022. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Olyan helyzetben is megbocsátottam, amikor nem kellett volna.
2022. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Olyan párt választottam, aki éveken át csak bántott (főleg lelkileg).
2022. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan emberre pazaroltam el éveket az életemből akire nem kellett volna. Én gondoltam mást (jobbat) róla, mint amilyen ő valójában.
2022. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
3.-os koromban megütöttem a flakon végét, miközben a haverom ivott belőle. Utánna vérzett a szája, én pedig nem győztem bocsánatot kérni. Utánna még évekig jó barátok voltunk.🤷‍♂️
2022. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy időszakom, még tavaly, amikor jobbnál jobb lehetőségeket szalasztottam el, mert nem éreztem/hittem magam késznek rájuk. Szóval a legnagyobb hibám, hogy nem hittem magamban eléggé, ezt még most is bánom, de tanultam belőle.
2022. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, hogy csak így leírom, de ez a kérdés személyes tapasztalatokról szól. Miért kell lepontozni más személyes tapasztalatát? Mi alapján?
2022. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Hogy elhagytam a vőlegényem az esküvő előtt. Tudtam, hogy nem lennék boldog mellette, mivel kénytelen elszakadni az anyjától és nem akartam így élni. Ettől függetlenül nincs nap, hogy ne jutna eszembe. Egy szörnynek érzem magam.


2. Hogy bedőltem a főnököm hitegetésének.

2022. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
5 évet pazaroltam egy lusta, bántalmazó emberre. Az elején nem ilyennek tűnt. Mivel senki más nem kedvelte igazán (én nem hallgattam rájuk), folyton csak rajtam csüngött, ordibált is velem rengeteget, nem jutottam levegőhöz. Konkrétan még most is rettegek a kapcsolatoktól, hogy kifogok még egy olyat, aki ennyire rám telepszik, ezért nem is merek ismerkedni.
2022. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!