Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne jobb kedve a...

Hogyan lehetne jobb kedve a körülöttem levőknek? Mit tegyek, ha a negativitásuk lehúz lelkileg?

Figyelt kérdés

Mindenki a pénzügyi, lakhatási és a monoton élethelyzetünkre panaszkodik, azonban senki nem tesz semmit a változás érdekében. Elegem van a családom negativitásától. Én már nem tudok semmit tenni, annyit beszéltem mindenkinek, hogy mit kéne csinálni, de folyamatosan a kifogások, és hogy másoknak milyen jó. Nekünk is lehetne jobb, csak tenni kéne ellene, nem irigykedni másokra, de se munkát nem vált senki, se nem keres valami hobbit.

Ilyenkor mi a teendő?


2021. aug. 5. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Költözés, minél nagyobb távolságot tartani
2021. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőevl. Ha visszahúznak, tarts távolságot tőlük amennyire lehet. Persze azért segíts nekik, ahol tudsz, meg ne azt érezzék, hogy mot gyűlölöd őket, de inkább olyanok társaságában légy, akik segítenek pozitívan gondolkozni.
2021. aug. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!