Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mifèle pszichopata kretèn...

Mifèle pszichopata kretèn globális bagázs által erőltetik mèg mindìg a Covid oltást ennyire?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 22:04
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

#40 Igen, ebben igazat kell adnom neked. Mivel rettentő gyorsan sokszorozòdik a vìrus, ìgy kisebb lehet az esèlye egy olyan mutáciònak, ami esetleg veszèlyesebb lehet, de...

Az elmúlt 2èvben semmi arra utalò jel nem volt, hogy ez a vìrus olyan mutáciòkon ment volna keresztül, amitől mèg szìvósabbá vált volna.Csak emlèkeztetlek, hogy az influenza vìrus sokkal több áldozatot szed az emberek között mint ez.Azt mièrt nem fújták ìgy fel? Az nem számìt?

A covid körè már a kezdetektől fogva egy mestersèges cirkuszt kreáltak.Nem az emberisèg megmentèsèről szòl a törtènet!!!Ez csak egy szándèkosan lètrehozott látszat.A valòság nem ez! A valòság az, hogy a covid árnyèkában egy kìnai mintára èpülő, de mèg elnyomòbb, kènyszerìtèseken alapulò mocskos rabszolgatartò diktatúrát akarnak lenyomni az emberek torkán! Amúgy persze,lètezik a vìrus, mint a sok milliò egyèb vìrus ès baci, amiből jò sok van mindenkiben.Ès mèg szerencse, hogy vannak, mert nèlkülük egy ember sem maradna èletben.Az a sok egyèb vìrus is mutálòdik a testeden belül, mègsem halsz meg tőlük.Nem halsz meg, mert az immunrendszered olyan zseniális, hogy kordában tudja tartani a számukat, ha megadod a kellő figyelmet a testednek....

2022. jan. 17. 23:00
 42/47 Miss Endzsi ***** válasza:
8%
A kórházi ismerőseinknek nem ez a véleménye.
2022. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

#42 Mármint miről nem ez a vèlemènye a kòrházi ismerőseidnek?

Mi nem tiszta?

2022. jan. 18. 21:40
 44/47 Miss Endzsi ***** válasza:
38%
Rengetegen betegszenek meg, kerülnek lélegeztetőre, súlyos tüneteket produkál a posztcovid, fiatalok is kerülnek lélegeztetőre.
2022. jan. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
Miss Endzsi, meghalt a nagymamád az oltástól, és örülsz, hogy beadatta, mert ennél tragikusabb dolog is történhetett volna? Mégis mi lehet tragikusabb mint hogy meghal tőle?
2022. jan. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:

#45 Ezt èn már nem akartam firtatni, de a szívemből beszélsz!

Nem tudom hova tenni èn sem a dolgot, mert kicsit olyan hatást kelt az egész, mintha egy debil ember lenne, akinek nem számít, hogy az oltás miatt hunyt el a nagymamája, mégis azt mondja, ez kell mindenkinek.

Miss Endzsi, ez nagyon ijesztő!!!

2022. jan. 19. 21:52
 47/47 anonim ***** válasza:
76%

Anélkül, hogy vitatkoznék bárkivel leírom a tapasztalataimat az oltással kapcsolatban.


Mikor a COVID-ot csak a laboratóriumban ismertek beoltattam magam influenza ellen.

Az oltás után 1 hónapig szenvedtem az influezantol. Akkor megfogadtam, hogy semmilyen oltást nem kérek.


Jött a COVID. Fogadalmam ellenére felvettem az oltást. Család miatt. Három oltást kaptam, mind a háromszor szenvedtem. A karfájás a legkevesebb volt. A hátam majdnem leszakadt, cluster fejfajasom volt, 2 nap csak feküdtem, étvágyam nem volt.


A tablettakkal ellentétben nem tudni, hogy mi van abban a vakcinaban mégis oltanak velük. Amíg egy gyógyszer piacra kerül eltelik 10 év. A COVID vakcinát mintha kalapból varázsolták volna elő.

Ismerőseim oltottak/oltatlanok mind átestek egy náthával a Covidon.

Németországban az EÜ-ben nagyon sokba került maga a COVID vakcina mellekhatásainak a kezelése mint a covidos megbetegedések.

Ezek után úgy döntöttem, hogy nem oltalom magam. 3X elég volt, úgysem használ.

2022. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!