Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érezte már úgy valaki, hogy...

Érezte már úgy valaki, hogy hasonló tulajdonságokkal leszületett volna oda ahova született, de ha másik nem képviseletében, akkor jó és boldog élete lenne? És megfordult a fejében kívánta volna bár az ellenkező nem képviseletében született volna?

Figyelt kérdés

* Te hát ha férfiként született akkor nőként, ha nőként akkor férfiként.

Az elméleti kérdésem nem a szexuális identitásra irányul, attól függetlenül kérdezem az most részletkérdés, hogy szervesen befolyásolja a feltett kérdés!



2022. jan. 18. 04:02
A kérdező szavazást indított:
igen nő vagyok
igen férfi vagyok
12 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Eszembe sem jutna nőnek lenni. Mondom ezt 41 éves impotens szűz férfiként.
2022. jan. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Már gyermekkoromban is sokszor álmodoztam erről, akkoriban frusztrált is nagyon. Ma már egy kicsit megbékéltem vele és próbálok boldog lenni a bőrömben. Többnyire sikerül is.
2022. jan. 18. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Néha gondolkodom ilyeneken lusta, átlag kinézetű, markáns személyiségű nőként. Mennyivel jobb lenne mindent megtenni, amiért egy nőt leszólnak, férfiként meg csak egy vállat rántanának rá tespedni, részegeskedni, káromkodni, meccset nézni, hülye fogadásokba, erőpróbákba belemenni, folyton a szexre utalgatni beszélgetésekben, nem borotválni mindenem...stb

Nőnek lenni egy munka, férfinak is az. Elégedett vagyok a nememmel, most már. Az idők változnak, a nemi sztereotípiák lassan kezdenek kevésbé feltűnőek, fontosak lenni. De, ha a 12 éves kori énemet kérdeznéd vagy bármelyiket alatta, nagyon szívesen lett volna fiú lány helyett.

Jelenleg úgy érzem békében vagyok a nememmel biszex nőként és próbálok úgy tenni, ahogy az nekem jól esik, de csak addig a szintig, míg én a saját képzeletbeli gyerekemre büszke tudnék lenni. Amint ezt a határt átlépem, erős önreflekciót tartok. Legutóbb 4 hónapja az ágyam öntudatlan állapotban való lehányása után volt ilyen. Akkor erősen elgondolkodtam, ismerem-e eléggé magamat és biztos felelős döntéseket tudok-e hozni. A környezetem bizalmát is megingatta ez. Beletellett pár hétbe, míg elmúlt a hatása ennek.

2022. jan. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Informatikában dolgozom nőként, ezt tanultam, kicsi korom óta ez érdekelt, de férfiként könnyebb dolgom lett volna ebben a szakmában.
2022. jan. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Igen. Egy időben a nemi átalakítás témán is gondolkodtam de nem valami kifejlett a nőből-férfi téren.

Pszichológusok is úgy álltak az ilyenhez hogy tuti bezárattak volna...inkább hagytam.


Utálok nő lenni. Nehéz tartani a súlyom, a családban minden nő nagy picsájú dagadék. Sokáig bulémiás voltam.

Utálom a kéretlen közeledést, egyenlőtlen bánásmódot (pl munkahelyen aranyom, kedvesem, édesem beceneveket használnak.. Persze férfiakkal tudnak normálisan beszélni, nem fogyatékos módon.) Sok munkától elestem már mert nő vagyok. Rögtön azt feltételezik hogy amint felvesznek teherbe vernek és szülni fogok.

Idegenek zaklatása hogy mikor szülök, miért nem, na de ha nem akkor csokom se lesz. Hát b+ így is van házam, mi a g3cinek nekem a csok? Öhm.. Hát mer.. Mm.. *üzemzavar*

2 lábon járó p1na/szülőgép itt a nő. Micsoda élet.

2022. jan. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Isti22 ***** válasza:
98%
Nem, nagyon ronda nő lennék :D Nekik amúgy is sok szempontból sokkal nehezebb, szóval maradnék férfi inkább.
2022. jan. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A kérdező a szavazási lehetőségnél a második opciót jelölné be.
2022. jan. 18. 10:19
 8/9 Metionin ***** válasza:
100%
Sokáig szerettem volna fiú lenni, mert a környezetem lenézte a lányokat. Egyébként ha választani lehetne, inkább normális családba születtem volna, akkor mindegy lett volna a nemem is.
2022. jan. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nem

az élet ugyanolyan szopadalom lenne lányként is, csak mások miatt tépném a hajam

2022. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!