Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire szokott megnézni az...

Mennyire szokott megnézni az ellenkező nem?

Figyelt kérdés

Rajtad felejtik a tekintetüket, összenéztek.. etc. Gyerekkorodban sok felnőtt dicsért meg a szüleidnek, hogy milyen cuki/szép/helyes/bájos gyerek vagy?

Jöhetnek a sztorik!



2022. jan. 19. 02:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokan megnéznek. Néha szoktam figyelni és nehéz lepleznem a mosolyom, tök poén, ahogy emberek utánamtekerednek néha vagy bámulnak ki a kocsiból. Nem mindenki, de azért viszonylag sokan, illetve sokan próbálnak szemezni is. Főleg az alakom miatt szerintem, arcra max annyi, hogy fiatal vagyok és erős a kontraszt a fehér bőröm és a sötét hajam között, a testem viszont sportos, formás, talán az jobban vonzza a tekintetet, főleg távolról.


Gyerekkoromban nem sokat dicsérgettek, félénk és csöndes voltam, általában rajzoltam csöndben valahol, később varrtam, olvastam, gyöngyöt fűztem. Nem voltam egy jópofa gyerek, aki produkálja magát, inkább csak amiatt dicsértek, mert csöndes vagyok és nyugodt. Nem voltam amúgy szerintem szép kicsiként, duci is voltam kiskoromban meg összeért a szemöldököm (ami felnőttként áldás, mert szép dús, gyerekként átok volt).

2022. jan. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem sosem néznek meg. Szoktam is irigyelni azokat akiket igen és nem értem én miért kerültem ennyire a tásadalom peremére. De már elég jól megszoktam az egyedüllétet és a magányt.
2022. jan. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel sajna mozgássérült vagyok, így a mozgásom miatt kissé fura vagyok.

A nők nagy része megnéz emiatt: van, aki közömmbös, van, aki lenéz, van, aki ellenséges emiatt.

A beszólásokat korábban épp, hogy inkább pont, hogy őtőlük kaptam...

2022. jan. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul! Néha kényelmetlen is tud lenni, néha vannak vicces szituációk és van mikor jól esik! Közvetlen kontaktba lépek velük, valami ügyintézés kapcsán, akkor szeretem mikor zavarba jönnek! De van mikor kellemetlen is tud lenni hogy bámulnak!

F

2022. jan. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem sok pali megnèz, ami irritál mert 1: biszex vagyok és sokkal jobban vonzanak a nők 2: bunkóság a másik embert bámulni.

És igen, sokat dicsértek gyerekkènt mert szép voltam és nagyon kedved, aranyos 😄 Felnőtt korra kissé bunkóbb lettem😄✌️

2022. jan. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Megnéznek a lányok, mert addig vonzónak tűnök, amíg meg nem szólalok.
2022. jan. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok vonzó a nők szemében, úgyhogy maximum annyira néznek meg, mint ahogyan az utcán szokás jövet-menet az emberekre pillantani. Arra meg inkább nem szívesen emlékszem, hogy miket mondtak rám gyerekkoromban.
2022. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
77%
Általában megnéznek, főleg nyáron, amikor kevesebb a ruha. De a nők is. Azt vettem észre, hogy a férfiak inkább a testem nézik, a nők meg a sminkemet meg a hajamat vagy a ruhámat. Gyerekkoromban olyan 10 éves koromig voltam szép, utána ahogy kezdtek kialakulni a mai vonásaim, megcsúnyultam. Egyáltalán nem illettek azok a vonások egy gyerekhez, emiatt furán néztem ki és sokat csúfoltak, anyám se mutogatott ha megtehette. Felnőtt koromra hozzáértem az arcomhoz, így már nem fura de szép még mindig nem vagyok, udvariasan mondva inkább karakteres a fejem.
2022. jan. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Nekem az volt a kedvencem mikor tavaly nyáron egy srác annyira nézett, hogy konkrétan hanyatt esett a betonon, mert nem figyelt a lába elé, nem tehetek róla, hatalmas röhögőgörcsben törtem ki. Barna bőrű vagyok, sötétbarna egyenes derékig érő hajam van, 168 cm körüli vagyok és b 52 kg, elég sokat edzek az , az arcom olyan Megan Foxos, csak zöld szemekkel, meg én még csak 26 vagyok. Szóval azért megértem ha néznek, viszont azt figyeltem meg, hogy télen ugyanúgy, ha nagyon be vagyok öltözve akkor is, talán az arcom miatt.
2022. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Az előző válaszoló vagyok. Azt hozzá kell tennem, hogy kb. 13 éves koromig rendesen hordó hasam volt és olyan gömb fejem, hogy alig fért rá a képekre. Farsangkor MyLittlePonynak öltöztem emlékszem és mint egy kis dagadt lovacska szaladgáltam körbe-körbe... :,D Hálát adok az égnek a pubertásért, mert ha az a kis törpegolyó maradtam volna, akkor most lehet, hogy gondban lennék!
2022. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!