Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mely egyetemeken nem kötelező...

Mely egyetemeken nem kötelező a koronavírus elleni oltás?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Diákoknak? Én még olyat nem hallottam egyik ismerősömtől sem, hogy diákoknak kellene, pedig egyetemista vagyok és elég sok más egyetemről is ismerek embereket. Még a koliban sem kell nálunk jelenleg a lakóknak.
2022. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Orvosin kell meg többi e üs helyen
2022. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. Igen, diákoknak.
2022. jan. 19. 21:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
BME-n és ELTEn nem kell. Többi egyetemről nem tudok semmit.
2022. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A BGE-n nem kötelező.
2022. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak az egészségügyi képzéseken kötelező. A pedagógus szakokon alapjáraton nem kötelező, azonban a szakmai gyakorlat megkezdésének feltétele az oltás. Szakmai gyakorlat nélkül pedig nem kapsz diplomát.
2022. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
SZTE, Corvinus, BME, SZIE közül sehol nem kötelező, legalábbis nem mindenkinek. Azt el tudom képzelni, hogy néhány szakon pl orvosin igen.
2022. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%

Egészségügyi karon vagyok és nem volt még róla szó, hogy így a szó szoros értelmében kötelező lenne.


Az elméleti és demons termi tanulmányokhoz nem kötelező (van nálunk aki egy darab oltást sem kapott még), majd nyári területi gyakorlat lesz a kérdéses.

Egyébként ha kötelező lesz a félévenként történő újraoltakozás akkor rengetegen ott fogják hagyni a szakot, köztük én is.


Hármat még le nyel az ember, de nem fogja ezt játszani élete végéig.

2022. jan. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!