Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor látják be az egyetemeken...

Mikor látják be az egyetemeken,hogy át kéne állni online oktatásra a járvány miatt?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 14:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%
Vessző után szóköz van.
2021. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
44%
Nem a játvány miatt kéne, hanem amúgy is. Semmi értelme bejárni. Vagy legalább az lehetne, hogy folyton legyen online is lehetőség becsatlakozni, mert 2021et írunk és egy vicc az egész. Így aki beteg vagy nem akar bemenni, az is követhetné az előadást. Meg amúgy az egész oktatási rendszer, sőt az egész állam rohadt gagyi és elavult. Most olvashatjuk a neten, hogy papírhiány lesz, a rendőrségen meg tonna számra írják és dobják a kukákba a rossz jelentéseket a rendőrök pl, mert a parancsnok csak kinyomtatva hajlandó elolvasni, meg amúgy is rengeteg hasonló "papírszemét" keletkezik ott, a h ivatalokban, és mindenhol ami ilyen marhaságos bürökráciára épül aminek semmi értelme. Vicc az egész világ, ezért halunk ki, mert egy csomó fejlődési lehetőség lenne, csak senkinek nem érdeke, hogy minden jól működjön, na meg egyeseknek munkahelyeket kell fenntartani mert képtelenek megtanuli az ábécét meg 5ig elszámolni és ha robotok tekernék fel a kupakot meg szántanák be a földet, ezek éhenhalnának. Ezért tartunk itt. vicc az egész.
2021. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
Álmaidban. Jövőre választás, hivatalosan most nincs járvány.
2021. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
Nem kéne, mit vergődtök állandóan már?
2021. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%
Bírom az ilyen embereket, hogy remegve várja a napi jelentést, mikor emelkedik végre, hogy ki lehessen puskázni a zh-t, de a maszkot az orra alá is csak akkor veszi fel, ha büntetéssel fenyegetik...
2021. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
42%

brühühü 6os, régen meg a hátunkon cipeltük a köveket, milyen már hogy fejéődik az ember és kerekeken guruló talicskába rakja! Régen gyalog sétáltunk 6 napot székesfehérvárra, mi az hogy kocsiba ülünk és 1óra...


Hát én Kreatív Nyelvtnaulást cisnáltam, még csak online se volt, csak önképzés, és utána iTolc online nyelvvizsga és sima volt.


Nem a sumákolással van gond, hanem hogy egy csomó munkakörért és tanulásért teljesen fölösleges 1 órát utazni oda 1 órát haza, életed megy el rá. Megértem ha valaki csak ott tud koncentrálni vagy bármi ilyen önkontrollproblémája van vagy ürülék az otthoni légkör, családja zavarja, de evolúció és aki megteheti had tegye már meg hogy nem utazza át a fél életét tök fölösen. 1 év eltelt így és életem legjobb éve volt.

2021. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
3%
Hű de okos valaki brühühühüüü
2021. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
28%

gyaoooon sok búmer lenullpontozott xdd

élettlenek...vicc. Az ilyen mentalitás miatt lopja az országot a fityesz 10 éve...

2021. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
25%
de egy ellenérvet nem tudsz írni értelmeset, mert nincs mire mert igazságot írok, ráadásul ne mis azt írtam h only online, tehát nem sértek meg senkit, de csövesek vagytok és irigyek és ezért húztok le, igazi magyarok. Nem baj. Ennyit is értek én meg röhögök a 7 szakmámmal és vállalkozásommal és havi nettó 600ammal xd 25 évesen! ennyit értek!
2021. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
1%
na csumi
2021. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!