Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyeneket lehet olvasni a...

Ilyeneket lehet olvasni a koronavírusról! Akkor miért mondjátok hogy nem veszélyes?

Figyelt kérdés

A COVID-19 betegséget okozó koronavírus (SARS-CoV-2) a fertőzést követően napokon belül átterjedhet a szívbe és az agyba, és hónapokig fennmaradhat a különböző szervekben.

A tanulmány- amelyet benyújtottak közlésre a Nature folyóiratba -az eddigi egyik legátfogóbb áttekintést adja arról, hogy a vírus hogyan replikálódik az emberi sejtekben és hogyan marad fenn az emberi szervezetben, és segíthet megmagyarázni, miért fordulhat elő "hosszú Covid" még azoknál is, akik enyhe vagy tünetmentes akut betegségben szenvedtek.

Egyelőre nem tudni, hogy a krónikus betegségnek tekinthető hosszú Covid milyen terhet okoz az elkövetkező években, és azt sem, hogy a betegség túlélőinél fiatal kezdődő szívelégtelenség vagy korai demencia fog megjelenni.


[link]



2022. jan. 20. 09:07
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#10

Pontosan, nem elhinni az álhíreket amiket az oltásellenesek, vírustagadók terjesztenek.

2022. jan. 20. 12:13
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
Igen, azt sem.
2022. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%

Mert ez csak egy cikk a sok ezer közül. Arról is van cikk, hogy miért nem veszélyes.

Nem tudjuk melyik az álhír és melyik igaz.

A saját tapasztalatom alapján nem veszélyes.

2022. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#13

A saját tapasztalatom alapján veszélyes.

Egy csomó ismerősömet elvesztettem ez a gané vírus miatt.

2022. jan. 20. 14:20
 15/21 anonim ***** válasza:
55%
Sokan meg senkijuket es nem is ismernek olyat akinek komolyabb baja lett, sot at is estek a viruson kb megfazassal. Mint pl en. Miert felnek
2022. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
38%

Én meg ismerek.

És akkor mi van?

Orvosoknak kell hinni. Igaziaknak. Nemzetközi vizsgálatoknak.

2022. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%
De mit kene elhigyjek? Ha egyszer nekem nem art 🤷‍♂️
2022. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"#13


A saját tapasztalatom alapján veszélyes.


Egy csomó ismerősömet elvesztettem ez a gané vírus miatt."


Értem, én az eredeti kérdésre válaszoltam.

Miért mondjátok, hogy nem veszélyes?

Én ezért mondom, hogy nem veszélyes.

Te meg ezért mondod, hogy veszélyes.

2022. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
73%

"Ha egyszer nekem nem art"

Na, azért ezt ne vegyed ennyire biztosra.

Volt már olyan, aki az első hullámot enyhe tünetekkel átvészelte, a másodikba belehalt.

Azt mondhatod, hogy IDÁIG nem ártott.

2022. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom meg az, hogy december elején voltam covidos, a poén az egészben hogy nem is tudtam volna róla, ha a munkáltató nem írja elő hetente a tesztelést.

( Ja amúgy 5-en élünk egy háztartásban, így jó eséllyel a többiek is elkapták ugye, de észrevenni szintén nem vettek észre semmit )

2022. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!