Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedül mentetek be az autósis...

Egyedül mentetek be az autósiskolába elkezdeni a jogsit?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy egyedül mentetek, vagy valaki elkísért titeket az általatok kiválasztott autósiskolába? És mi ennek a menete pontosan? Bementek elmondjátok hogy szeretnétek elkezdeni a jogosítványt és utána mi történik?
2022. jan. 21. 17:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Számomra valahol az ilyen kérdések mutatják meg, hogy mekkora probléma van azzal, hogy mindenki kezébe jogosítványt adunk.


Hogy akar valaki önállóan közlekedni, ha még az iskolába is kézen fogva kell kísérni?

2022. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Egy barátnőmmel mentünk be ketten, de vagy 30-40 ember elkísért minket. Vicces sztori. Igen. Bementünk, mondtuk miért jöttünk, elmondták mi a teendő és mehettünk is.
2022. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Online iratkoztam be, online végeztem el a Kresz tanfolyamot is. Egyszer kellett bemennem az iskolába, szerződést aláírni. Igen, egyedül mentem, de gondolom 18 év alatt szülővel, gyámmal kell menni.
2022. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Én egyedül mentem be, de szerintem abban sincs semmi kínos, ha elkísér valaki.


#1 De jó, hogy ezt leírtad, érdekelt!

2022. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nagyon kicsi videki autosiskolaban tanultam, felhivtam az oktatot hogy mit szeretnek (nem volt szekhelye vagy irodaja az iskolanak, azert nem szemelyesen inteztem), megadta hogy mikor kezdodik a kovetkezo tanfolyam, oda apam elvitt kocsival, de bekiserni mar nem kisert be.
2022. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%

Számomra valahol az ilyen kérdések mutatják meg, hogy mekkora probléma van azzal, hogy mindenki kezébe jogosítványt adunk.


Hogy akar valaki önállóan közlekedni, ha még az iskolába is kézen fogva kell kísérni?


Általában az én tudok mindent típusú emberek okoznak bajt,az újoncot betanítják,nem vezethet 2 évig utánfutóval sem,elektromosat se vezethet,ami már egy fajta módosulatnak számít,vagy nem tudom hogy nevezzem.

Bezzeg a többi tudja a dolgát...

2022. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Egyedül mentem. Előtte telefonon érdeklődtem, hogy mikor indul tanfolyam, mikor van beiratkozás.
2022. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Igen, egyedül.

Iskolába se kísér el anyuci (remélem)

Vezetni is egyedül fogsz.

2022. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
egyedül bementem a képzési központba, mondtam h B kategóriás jogsit szeretnék, erre adtak pár papírt, amit ki kellett tölteni, és ennyi.
2022. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Én apukámmal mentem. Ő ismert egy oktatót, így először vele beszélt és tőle kérdezte meg, hogy ez hogyan működik, mikor indul a következő tanfolyam stb., aztán együtt mentünk el az autósiskolába beiratkozni. Ki kellett tölteni pár papírt, ki kellett fizetni a tanfolyamot, majd utána nekünk volt egy ilyen tájékoztató is és utána kezdődött a KRESZ tanfolyam, elsősegély stb. A vizsgák után választottunk oktatót, vezetni jártam, levizsgáztam. Nagyjából ennyi.
2022. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!