Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire jó/érdemes online...

Mennyire jó/érdemes online elkezdeni a "B" kresz tanfolyamot? Van aki úgy csinálja?

Figyelt kérdés

Most akarom kezdeni a jogsit, de pont ugy indulnak tanfolyamok hogy nem igazán tudok tanterembe járni.

Nehezebb-e szerintetek, vagy rosszabb a tantermisnél?

Aki bejár az órákra az is leírhatná hogy ő hogy gondolja, milyen bejárni.


Nem tudom mennyit számít de Debrecenben az Orbán Autósiskolánál akarom elkezdeni.



2020. júl. 17. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Online csináltam tavaly, de csak azért mert haladni akartam. Aztán megcsúsztam mert az oktatóra 4 hónapot vártam, de megérte.

Ha tudsz gépről tanulni akkor baj nem lesz.

Nagyon érthető, szájbarágós tanayag. Minden rész után vannak tesztek. Csak akkor enged tovább ha a teszten megvan a minimum 85% (ha jól rémlik).

Rákényszerít a tanulásra. Én elsőre megcsináltam a vizsgát 75/74 pontra. Tesóm tantermin tanult. Vetettek velük pluszban 5000 ft ért egy csomagot amiben a vizsgatesztek voltak, ami ugye az onlineban alapból benne van. Csak ajánlani tudom tehát!

2020. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is aggódtam, utálok netről tanulni, de munka miatt rákényszerültem.

Kellemesen csalódtam! Tényleg nagyon jól érthetőek a magyarázatok, mindent vissza tudsz nézni, a tesztek, próbavizsgák pedig ugyanazokat a kérdéseket hozzák fel, amik a vizsgán is lesznek. Nagyon sok gyakorló feladat van, ez is pozitívum, a videók, tippek is hasznosak.

Nekem az is mellette szólt, hogy saját magam oszthatom be az időmet és saját tempómban haladhatok, biztosan nem zavar senki, ha valami nem megy, nem kell akár többször is megkérdeznem ezzel hátráltatva a többiek haladását stb.

Elsőre meglett a vizsga, igaz, épphogy, de ez nem az online felkészülés hibája, hanem hogy egyrészt akkor már 2 hete alig jutott időm tanulni, másrészt a vizsgára is szörnyű idegállapotban ültem be (nem a vizsga, más miatt).

2020. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mind a kettőtöknek a válaszát!!

Nagyon sokat segítettetek hogy leírtátok!

Ezek után bátran bemerek iratkozni az online kreszre.

Gratulálok nektek hogy elsőre sikerült!

2020. júl. 17. 18:03
 4/13 anonim ***** válasza:
Köszi :) Bízom benne, hogy neked is fog, tényleg nem nehéz. Ha az ember rászánja az időt, nem érheti meglepetés élesben. Szerintem jól döntöttél, teljesen megfelelően felkészülhetsz az online tanfolyammal is, de sokkal kötetlenebbül.
2020. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Köszi! :) Sok sikert! Nem fogod megbánni!
2020. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Menj a Terjék autósiskolához. Ott akkor tartanak órát, amikor neked jó. Mi ketten csináltunk tesómmal és volt, hogy csak nekünk tartott órát. Meg adott programot, amin lehet gyakorolni. Mi is átmentünk elsőre.
2020. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Nekem oszinten a tantermi kresz nem sok pluszt adott. Plane, hogy tele volt a terem erettsegi elott allokkal, valamint enyhen szolva fogyatekosokkal, akinek mindent 5x el kellett ismetelni. Szajbaragos volt az egesz. En sok ertelmet tenyleg nem lsttam, viszont csak 7 vagy 8 alkalom volt az egesz, ami tulelheto. Viszont magara a vizsgara valo tanulast nem potolja. En tankonyvbol es a tesztekbol majd a vegen csak a tesztekbol tanultam, es amo nem volt vilagos, ott megneztem a konyvet. A jegyzetet pedig atfutottam. Pomtszamra mar nem emlekszem, de olyan 90% folotti lett a vizsgam.
2020. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az online sokkal jobb. Nekem már a tantermes elsősegélynél is elegem volt, pedig az csak pár óra volt. :D A kreszt meg online csináltam. Annyira könnyen elkalandoznak a gondolataim, meg alapból zavaró az, hogy a tantermes kresz egy adott időpontban van. Mármint lehet, hogy te nem érzed jól magad, lehet, hogy túl fáradt vagy, és akkor is kell menned. És akkor valószínűleg szenvedés lesz az egész, mert úgy se vagy jó passzban, nem tudsz annyira odafigyelni. Szóval ebből a szempontból az online biztos jobb. Akkor csinálod, amikor akarod, akkor, amikor nem vagy fáradt, stb. Nekem az egyetlen bajom az online kresz tanfolyammal az volt, hogy elég hamar elkezdett fájni a szemem a gép képernyőjétől. :D De ezt leszámítva, nem bántam meg, hogy az onlinet választottam. Mondjuk más lehetőségem nem is nagyon volt, mert az autósulimban már nincs tantermes lehetőség. Meg az is jobb, hogy egyedül vagy otthon, mikor tanulsz. Vagy nem tudom, az ilyen tantermeseknél sokszor előfordul néhány olyan tanuló (főleg a fiatalabbak), akik röhögnek, beszélgetnek, stb. Ezek mind zavaró tényezők. Meg gondolom E-titánról van szó (őszintén, nem tudom, hogy van más ilyen program is), és az pedig pont azokat a kérdéseket tartalmazza, mint maga a kresz vizsga. Szóval ez is tök jó benne.
2020. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na ja, sok az idiota ezeken a tanfolyamokon. Elvartak, hogy az oktato szorol szora diktaljon, mint az ovodaban komolyan.. 😂En amugy azt tattanam logikusnak, hogy óráról órára el kelljen olvasni egy reszletet a könyvből, es akkor mindenki felfogna mi megy az oran. Ennek a diktalosdinak semmi ertelme nem volt.
2020. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha az online mellett döntöttél és nem értessz valamit, nagyon szívesen segítek, de szerintem más is!

2020. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!