Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki volt az a híres magyar (?)...

Ki volt az a híres magyar (?) zeneszerző (?), aki viccből egy vendégkönyvbe úgy írt alá, hogy Adolf Hitler? Ráadásul Izraelben, ha jól emlékszem.

Figyelt kérdés

2022. jan. 24. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Elképzelni sem tudom, hogy egy intelligens ember ilyet tett volna. Márpedig egy zeneszerzőről feltételezem, hogy intelligens.


De a kérdésed jó alkalom arra, hogy szidjátok a magyarokat, hogy milyen bunkók, antiszemiták stb.


Különösen érdekes ez a kérdés úgy, hogy nem írtad meg, hol olvastad mindezt. Erre már nem emlékszel? Akkor szerintem csak álmodtad az egészet.

2022. jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Varga Viktorból nézek ki ilyen baromságot
2022. jan. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
72%
Sok pihelelkű fasz. Én jót röhögtem ezen, már ha igaz. Én bennem is van egy kis zsidó. Mindenből lehet viccet csinálni csak stílusosan kell. Ez szerintem teljesen rendben van. Általában azok háborodnak fel ezen akiknek semmi közük nincs a zsidósághoz csak mindenképpen hisztizni akarnak valamiért, meg életük legboldogabb része az hogy internetet szapulhatnak másokat. :)
2022. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, a Varga az lehet
márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!