Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A céltalan kérdések miért...

A céltalan kérdések miért zavarnak másokat tőlem messengeren?

Figyelt kérdés
Legalábbis úgy érzem, hogy ha pusztán csak cseverészni szeretnék és nincs semmi nyomós oka egy adott kérdésnek, nem segítséget kérek valamiben meg ilyenek, az zavar másokat. És nem szívesen válaszolnak rá
2022. jan. 28. 03:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyedi indítást ki kell találni, esetleg az zavarhatja őket hogy pl. minden nap olyan üzenet jön tőled: "szia hogy vagy?" "mi újság?" stb.
2022. jan. 28. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom a small talkot. Fárasztanak és értelmetlenek. Az időmet nem szeretem erre pazarolni. Ha már minden áron beszélgetni akarsz dobj be egy témát.

A "szia mizu" szintű beszélgetésekre csak a közeli barátaimnak szoktam válaszolni, mert őket tényleg érdekli (esetleg még tudják is miről van szó). Idegen max annyit ír rá, hogy "az jó".

2022. jan. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem, mert általában a nap egyik részében dolgozok és nem érek rá ilyenekre, a nap másik részében utazok, ügyintézek, házimunkát végzek és nem érek rá ilyenekre, a nap harmadik részében meg igazából ráérnék, de akkor meg inkább végre valahára leülnék a fenekemre a párommal beszélgetni, megnézni egy filmet, vagy játszani valamit. Sorry, de ha van egy kis szabadidőm, azt inkább a hozzám igazán közel állókra szeretem fordítani. A maradék részben meg alszok. :D

Épp ezért én be is állítottam, nem látják az ismerőseim ha online vagyok, előtte sajnos sokan találtak be ilyen beszélgetésekkel.

2022. jan. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért megnézném, hogy ez hogy néz ki. Ráírsz random emberekre, hogy mit reggeliztek vagy mi?
2022. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor fordult ez elő, amikor én kezdeményeztem mindig a beszélgetést, a témákat is mindig én kerestem, a másik fél témákat sose dobott fel, néha azzal kapcsolatban kérdezett amit én feldobtam témát és nem jutottunk tovább, én hiába akartam.
2022. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!