Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen szavakkal lehet lerázni...

Milyen szavakkal lehet lerázni egy agresszív kéregetőt?

Figyelt kérdés

Például egy blahai mauglit, aki cigit kér. Vagy egy bedrogozott fazont aki nem érti amit mondok.


a 4-6os vonalán nagyon sokszor kéregetnek erőszakosan is. Sosem hordok magamnál készpénzt, mondom is, hogy nincsen nálam készpénz. Olyankro általában nem értik, vagy nem fogják fel és eőszakosabban mondják, hogy de adjál máááár!! Hallod, adjál egy kicsiit.


Csak szavakkal hogyan tudom lerázni őket? Olyan meggyőző szöveg kéne amivel totál megváltoztatom a gondolatukat és még idegességükben sem fognak megszúrkálni.


Eddig ezt alkalmaztam: nincsen nálam cigi bocsi, viszont ott ment át egy ember az utcán, ő mindig szokott adni. Erre az enyhén bedrogozott fazonok megköszönik és elindulnak abba az irányba. (Ha csak azt mondom, hogy nincs cigim, vagy azt, hogy nem dohányzom belemásznak a képembe és nem hagynak békén. ) ez már kezd nem használni.


A másik az, hogy nincs nálam készpénz, bankkártyám van.


2022. jan. 28. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy érzésem, hogy te még nem találkoztál a POS terminálos csövessel aki bankkártyát is elfogad.

Határozott nemet kell mondani úgy, hogy ne mutasd a gyengeség szikráját sem és akkor tovább állnak.

2022. jan. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Kábultaknak mondd, hogy most nincs cigid, de elugrasz boltba a busszal/villamossal és visszafelé hozol. Felszállsz a buszra/villamosra és mész a dolgodra, ő meg vár ameddig akar. (Ez szerintem csak a full belassultaknál működik, aki nem tud már gondolkodni.) De az "átirányítós" módszered nem rossz :D De a legjobb, az #1 módszere.
2022. jan. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bele se megyek az ilyen beszélgetésekbe, ha látom, hogy közelít, elfordítom a fejem, rá se nézek, ha hozzámszól, meg se várom, hogy befejezze a mondatot, rázom a fejem, hogy nem, köszi.
2022. jan. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Ne akarj szóváltásba kerülni, mert neked lesz belőle bajod, főleg ha egy cigány gyereknek szólsz oda, és nem egy ki semmizett utcára került magyar embernek, előbbi lehet csak megijeszt és rohannál amerre látsz.


Arra ne alapozz hogy úgy tudnál rájuk hatni hogy abból ne legyen atrocitás, főleg ha átlagos ember vagy és nem 190magas 90-100kg rossz természetű valaki, ilyen paraméterrel már unalmadban is lehet vitázni 16-20 éves nagyszájúakkal, csak a valóságban mindig "uramoznak, ne haragudjon, elnézést hogy zavarom" meghunyászkodnak, akivel nem bírnak.


Tegyük fel visszaszólsz valakinek, ha eléd áll, ijedtségedben bemernéd lökni a bevásárlókocsikhoz, hogy felnyalasd vele a térkövet?


Nincs cigim, csak nagy pénzem van azzal csak felbiztatod őket.

Továbbá mindig azokat szemelik ki akik nem közölük valóak, jó gyerekek akiknek elég a szó is.


Én cigányok között nőttem fel kamasz koromig, ott ragadt rám minden hisz más barátok nem voltak, szerettem azt az időszakot, igazi kölyök lettem nem számítógép előtt ültem nyaranta. Nem is félek tőlük úgy mint azok akik csak hírekből hallanak róluk, itt miskolcon is van egy bolond gyerek ha elzavarják jön vissza ugyanúgy, egy ismerősének pedig mondtam hogy el lehet menni dolgozni és nem kell itt ácsorogni.

2022. jan. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A halk, de határozott beszéd határos tud lenni.
2022. jan. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Agressziv fejet vagj,nem fog megszolitani.


Latszik rajtad,h hatarozatlan,kedves,joszivu vagy. Ne latsszon az arcodon erzelem se reakcio,ha megszolal. Ne nezz ra,menj tovabb beszed nelkul, nezd levegonek.

New Yorkban is ezt csinaljak. Levego. Nekem is bevalt itt Pesten.

2022. jan. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Kellett nektek a karigerire szavazni, rendőr sehol, de annál több csöves.

Ez az új liberális világrend.

2022. jan. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 a jó megfejtés. Amint látják, hogy nem vagy pali, továbbálnak. Határozott, elutasító testbeszéd, világos üzenetek. Nem kell udvariaskodni, nem kell meghallgatni, mit akar. Rég rossz, ha már beszélgetni kezdesz.
2022. jan. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En csak annyit mondanek:


"jajj tesokam! En is pont most akartam kerni toled - nem tudsz adni?" :)))

2022. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdd el téríteni, olyan jehovásan. Attól biztos meghátrálna.
2022. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!