Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha iszonyat...

Mit lehet tenni, ha iszonyat agresszív velem a társadalom?

Figyelt kérdés
Itt a faluban is, de városban is sokan. A személyiségem az tény, hogy nem lehet túl kellemes, nagyjából olyan vagyok mint egy kiégett, megkeseredett vénember, akinek mindennel van valami baja, hajlamos vagyok ócsárolni dolgokat meg embereket és ilyenek. De pl. ócsárlódásra nagyon ugranak az emberek, akkor is ha nem nekik szól. Az egész nézésem, megjelenésem is egyébként valószínűleg visszataszító lehet, valószínűleg olyan kategória vagyok, akire rossz ránézni. Megkeseredett vagyok és depressziós. De ettől még miért érdemlek agressziót másoktól? Ugranak a legkisebb dologra, nem úgy nézek rá a másikra vagy a gyerekére aki vele van ahogy ő azt elvárná már ugrik, beszól, meg ilyenek. Pofavágásokra meg ócsárlódásra valahogy nagyon ugrik a társadalom. De vannak, akik már akkor elkezdik vágni rám a pofákat, ha csak ott vagyok valahol, mert nem tetszik ahogy kinézek. Miért van ez, mit lehetne tenni?
2021. aug. 5. 04:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne járj ki az utcára.
2021. aug. 5. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Túl pozitív dolgokat így ne várj emberektől, a mai rohanó világban elég kevés ideje van vegyelemezni bárkit is bárkinek.

Főleg ne falun, ahol a gondolkodásmód eléggé.....kifogásolható.

Ott még ha kedvesen mosolyogsz is bárkire, képes a takarító irmamama olyan körtörténetet kiagyalni, és terjeszteni, hogy a blikk seperc alatt rácuppanna.

Rólam egy hasonló mamika terjesztette, hogy beteges munkakerülő vagyok, az autóimat meg lopom, különben honnan lenne rá pénzem?

2021. aug. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. aug. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Micimacko67 ***** válasza:
100%
Miért vagy iszonyat agresszív a társadolommal?
2021. aug. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki annak a mértékében kap vissza, amit belead.
2021. aug. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem a társdalom, hanem egyes emberek agresszívek veled szemben.

.

Ritka viszont, hogy ez "csak úgy" történik, hanem többnyire válaszreakció a te viselkedésedre. Ennek tényét is te magad elismered, hiszen szavaid "A személyiségem az tény, hogy nem lehet túl kellemes, nagyjából olyan vagyok mint egy kiégett, megkeseredett vénember, akinek mindennel van valami baja, hajlamos vagyok ócsárolni dolgokat meg embereket és ilyenek." ezt bizonyítják.

.

Mit, milyen reakciót vársz attól, akit, vagy az általa szeretett dolgot ócsárolod?

Te vagy az, aki felteszi a kérdést: "Miért ütött VISSZA az, akit csak egyszer ütöttem meg?"

.

Az ember általában viselkedésének megfelelő választ kap.

2021. aug. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ha te magad is egy életunt, zsémbes ember vagy akkor miért reméled hogy mások kedvesek lesznek veled? Nem lesznek. Én sem lennék. Senkinek nincs kedve ilyen ember társaságában lenni, pláne ha még fintorog is...mi a szarnak akarnék veled lenni ha csak elrontod a kedvem? Szerintem tedd rendbe az életedet, hogy boldog vagy legalább átlagos legyél és ne egy vámpír. Aztán utána mások is úgy viselkednek majd veled. Keress sportot ha stresszes vagy a segít, vagy egy pszichológus.
2021. aug. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amit adsz, azt visszakapod. Ilyen egyszerű.
2021. aug. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%

1János 5:19."....az egész világ a gonosz hatalmában van."

De fontos tudni, hogy ki ez a gonosz, mi a célja, hogyan óvjuk meg magunkat?

2021. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miert, hogy nezel ki ?
2021. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!