Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz ezekről a már...

Mit gondolsz ezekről a már majdnem két éve tartó Covid miatti intézkedésekről?

Figyelt kérdés

2022. jan. 29. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
melyekről?
2022. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

A szupergazdagok gszdasagi nywreszkedese. Rotschild,Rockefeller stb. Ingatlanberuhazo egeik vannak pl….Most meg tudjak venni nyomott aron az ettermeket szorakozohelyeket meg lakasokat.

Sok birka meg beveszi a rizsat a maszkrol meg a natharol,influenzarol. :D

2022. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

2-es akár én írtam volna le a szitut :D

Így van minden ahogy leírtad

2022. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen felesleges volt az összes.
2022. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha 2 eve nem működött akkor most minek bohockodunk meg mindig vele? Másrészt mar aki hajlamos ra, az elkapta (csomo oltott ismerősöm is), aki nem, az meg nem, pl. en oltás nélkül, de azert ok bemehetnek mindenhova kozbe kb jobban fertoznek mint en. Logikus..
2022. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Azt gondolom, hogy már baromi unalmas és szánalmas az egész műsor. Észrevehetnék már magukat, hogy ideje befejezni. Még ha ténylegesen az egészségünkröl szólna, de persze nem az a lényeg, hanem a pénz és hatalom. Az intézkedések pedig semmi különösebb érdemi eredményt nem hoztak, vagyin nem lehet tudni, valójában mit hoztak, mivel mindent átsző a hazudozás, sumákolás.

Mégis hány évig akarják még folytatni ezt a parádét?!

2022. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Míg részt vesznek benne a buta barmok

Oltópontokat hanyagolni kéne és minden megoldódna mert ez a fő mozgatórugója a parádénak

2022. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Félelmetesen xarak, és tök érthetetlen, hogy nincs hathatós megoldás rá.
2022. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
78%
Én nagyon rrmélem hogy már vége lesz, kezdem unni egy picit. Én special oltott vagyok, 3 oltást kaptam. Ennek ellenére nem biztos hogy támogatnám azt hogy az oltottak kapjanak valamiféle engedményeket.Egyesült Királyságban már javában oldják a korlátozásokat, remélem 1-2 hónap és ez nálunk is bekövetkezik.
2022. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

9-es Én is remélem csak ne mézes madzag legyen vagy vihar előtti csend

Egyébként a lebukása után oldott fel mindent a kis Boris😊

A kerti party ha nem lett volna akkor valószínű nem is old fel semmit sem bár ne legyen igazam de ez lehet mögötte inkább tehát a figyelem elterelés a cél.Törökországban is állíólag már kezdik ráhagyni ezt az ökörséget de tudod hiszem ha látom alapon gondolkodok és nem hiszek el mindent amit hallok.

Remélem egyszer s mindenkorra véget ér ez mert már mindenki unja teljesen mindegy oltott vagy oltatlan

2022. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!